Jump to content

Özlü Sözler

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Çok alakasız olmuş olabilir ama bu aralar ben çok sevdiğim hxh'de Meruem'in merhamet dileyen insanlara 'Siz ineklere merhamet ettiniz mi?' demesi çok etkileyici gelmişti. Aslında üstünde azcık kafa yorunca inekler falan dile gelselerdi merhamet dileselerdi merhamet edenler olurdu baya o açıdan bu söz patlıyor ama ilk anda çok etkilenmiştim. Sanırım hxh tartışma alanı arıyorum ve hxh'nin bu kadar ilgisiz kalması bana koyuyor buralara bile hxh ile ilgili şeyler yazıyorum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 150
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ohhoooo ben burayı doldururum ki  :D İlla özlü söz mü olması lazım araya alıntıydı, deyişti, dörtlüktü, filmlerden diyaloglardı neyim koysak olmamı  :ph34r: Neyse gelmişken boş geçmeyin  :rolleyes:  

benim aklımdan çıkmayan bir söz var hatta yaşam felsefem bile diyebilirim [emoji1] "geçmişe geçmiş diyip geçme, geçerken sanada geçirmiş olabilirler "[emoji1]

Çok edebi bir söz değil ama severim bunu.   Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin. :D

İnsan vardır fark edilmez süsünden, kimi farksızdır koyun sürüsünden, her gördüğün şekle kapılma, insan bu belli olmaz görüntüsünden...Ömer Hayyam (Bir yerden hatırladınız mı bunu : :P

Aslında özlü sözleri çok severim, bende bunlarla ilgili kitaplar var. Hatta liseden beri nerede güzel bir söz görsem, yazdığım bir ajanda ve not defteride vardı. Hala duruyor ve hala notlar alıyorum, buraya serpiştiririm ara ara ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sevgi dolu hareketlerimin bir günaha dönüşmesine izin verme lütfen,

Yaptıklarımın başkalarının gözünden akan yaş olmasına izin verme lütfen,

Bu aşkın bizde korku ve acı bırakmasına izin verme lütfen,

Ve 'seni gerçekten sevdim' sözleri dilimde ölmeme izin verme lütfen,

Mezarımda kalan yalnız hasret olmasın, 

Olmasın tuz yığınları biriken.

Aşk / Ahn Do Hyun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.