Jump to content

Özlü Sözler

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Hiç kimsenin görmediği yaşamadığı bir yerde 1000 düşmanını öldüren biri kahraman olur mu dersin ? Öldürülenler ona kahraman mı der ? Hayır katil diye çağırırlar onu ama ya kahramansa o ? Halkı hiç görmemiş hiç duymamışsa onu olmaz mı Kahraman ? Katil olarak mı kalır ebediyen yoksa.Son geldiğinde cehenneme mi gider yoksa cennete mi ? Araf da mı bırakırlar onu yalnız başına ? Yoksa omu Arafta kalır son bir fedakarlık için ? 

-Leorn Kayn 

Açıklama: Leorn Kayn benim yazdığım bir hikayede halkının intikamını almaya çalışan halkından son yaşayan kişidir ve dediği gibi 1000 kişi öldürmüştür.Bir noktadan sonra ne olduğunu unutur ve kendini sorgular :D olay bu

http://onedio.com/haber/en-sevdiginiz-animelerden-hayat-dersi-niteliginde-23-replik-537949 ayrıca şunlarda vardır Dr.Hiluluk ile Orihimenin ki favorim.

Bu senaryo bana bir animeyi hatırlattı. 

http://www.turkanime.tv/anime/higashi-no-eden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 150
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ohhoooo ben burayı doldururum ki  :D İlla özlü söz mü olması lazım araya alıntıydı, deyişti, dörtlüktü, filmlerden diyaloglardı neyim koysak olmamı  :ph34r: Neyse gelmişken boş geçmeyin  :rolleyes:  

benim aklımdan çıkmayan bir söz var hatta yaşam felsefem bile diyebilirim [emoji1] "geçmişe geçmiş diyip geçme, geçerken sanada geçirmiş olabilirler "[emoji1]

Çok edebi bir söz değil ama severim bunu.   Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin. :D

Sizler özel değilsiniz,
Sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan
Kar tanesi de değilsiniz,
Sizler işiniz değilsiniz,
Sizler paranız kadar değilsiniz,
Bindiğiniz araba değilsiniz,
Kredi kartlarınızın limiti değilsiniz,
Sizler iç çamaşırı değilsiniz,
Sizler her şey gibi çürüyen birer organik maddesiniz...
Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden yeri geldiğinde dalga geçen yeri geldiğinde gülüp geçen pislikleriyiz.

-Fight Clup

Harry Potter'ı izlerken defterime not aldığım sözlerden birkaçı.(Büyük ihtimal bunları buraya yazarken Harry Potter'ı 1203129. kere izleyeceğime karar vereceğim.)

Kayıtsızlık ve ihmal,çoğu zaman düpedüz sevmekten daha fazla hasar yaratır.

-A. Dambledore

Ne kadar birleşirsek o kadar güçlü,ne kadar bölünürsek o kadar zayıf oluruz.

-A. Dambledore

Her zaman umduğumuz bir biçimde olmasa da,kaybettiğimiz şeyler bir şekilde bize geri döner

-Luna

En güçlü büyülerimiz sözlerimizdir.Hem inciten hem de iyileştiren sözlerimiz.

-A. Dambledore

Ben neysem oyum ve bundan utanmıyorum."Hiçbir zaman utanma" derdi babam bana,"Bazıları bunu sana karşı kullanacaktır ama bunları kafana takmaya değmez".

-Hagrid

Acılarımıza bağlanıp kalkmaktansa;daima mücadele etmeliyiz.

-A. Dambledore

Ölülere acıma Harry! Yaşayanlara acı,her şeyden çok da sevgisiz yaşayanlara.

-A. Dambledore

Gerçek kişiliğimizi yeteneklerimiz değil,yaptığımız seçimler gösterir.

-A. Dambledore

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Özetinden anlamamanız normal. İzleyin, sonra nasıl benzer bulduğumu anlayacaksınız. 

Benim karakter ne olduğunu unuturdan kastım şuydu o anime özetindeki birden belirip çıplak ve hafıza olmayan biri değil...yaptığı olaylara kendini fazla kaptırır psikolojik olarak bozulur psikopat bir kişilik halini alır zevk için bile öldürmeye başlar benliği değişir değer yargıları değişir o intikamı aldığım dedin insanlarala arasında hiç bir farkı kalmaz birgün bir olay yaşar ve kısa sürede eski halindende çok farklı birine daha döner kişilik değişikliği tekrar sorgulanmaya iter onu kişiliksel olarak bölünerek garip bir kişilik olur vsvs uzun aslında karakterin psikolojisi biraz karışık...neyse ileride dizi anime ya da film yaparsam izlersin belki inş yaparım :D

Yaza unutmazsam izlerim şuan iyi bir net imkanım yok...ya da arayıl tatilinde izleyecek çok şey var...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harry Potter'ı izlerken defterime not aldığım sözlerden birkaçı.(Büyük ihtimal bunları buraya yazarken Harry Potter'ı 1203129. kere izleyeceğime karar vereceğim.)

Kayıtsızlık ve ihmal,çoğu zaman düpedüz sevmekten daha fazla hasar yaratır.

-A. Dambledore

Ne kadar birleşirsek o kadar güçlü,ne kadar bölünürsek o kadar zayıf oluruz.

-A. Dambledore

Her zaman umduğumuz bir biçimde olmasa da,kaybettiğimiz şeyler bir şekilde bize geri döner

-Luna

En güçlü büyülerimiz sözlerimizdir.Hem inciten hem de iyileştiren sözlerimiz.

-A. Dambledore

Ben neysem oyum ve bundan utanmıyorum."Hiçbir zaman utanma" derdi babam bana,"Bazıları bunu sana karşı kullanacaktır ama bunları kafana takmaya değmez".

-Hagrid

Acılarımıza bağlanıp kalkmaktansa;daima mücadele etmeliyiz.

-A. Dambledore

Ölülere acıma Harry! Yaşayanlara acı,her şeyden çok da sevgisiz yaşayanlara.

-A. Dambledore

Gerçek kişiliğimizi yeteneklerimiz değil,yaptığımız seçimler gösterir.

-A. Dambledore

Bastan okuyasim geldi benim de, lanet sey. :"))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.