Jump to content

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

MiranamiTsuki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dedim bu konuyu kesin bir erkek açmıştır ahahah. :lol: Imm hmm ben.. Şuan Tomoe'nin hazırladıklarını yemek isterdim. Açım da. :bled1-onion-head-emoticon:   Ya da Usui güzel yemek yapıyormu

kiritonun acılı SandWiç i :D *-*

Bianchi'yi istiyorsun demek...İşte ölümüne aşk.

Posted Images

KHR ciler bilir  :cool-onion-head-emoticon:

KHR ci dışındakiler bile bilir, ben. :lol: İzlemedim ama yıllardır biliyorum o kızı hatta eskiden forumda yemek yaptım diyip o kızın resmini koyardım. :D

No2: Otae. Anime dünyasının en güzel yemek yapanları. :ph34r:

3VILuPa_zpstj6wiyqs.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Dango dışında hiçbir Japon yemeğini tatmak istemezdim.. Ramen daha doğrusu suyu bol makarna bana göre değil  :mellow: Dolayısı ile yemeğini yemek istediğim bir karakter yok.. Avrupa tarzı aşçı olan Sebastian hımmmm bak ona hayır demem  :D

Ama benim yemek pişirmek istediğim karakterler var :D Yesinler de Türkish lezzet görsünler garibanlar :D

İlerde Japonyaya tatile gidersem yanımda gizliden tuz ve şeker artı ekmek götürecem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shokugeki no soma'da bir sürü yemek istediğim yemek var ama gerek hayat olarak düşünürsek

mochi,köri,domburi,bide takoyaki yemek istiyorum. rameni salla sulu bi spagettş yemeği ve o su çokda özel bi su değil, noodle'ı kendim yapyorum zaten. mochi yemeyi çok istiyorum ama

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.