Jump to content

Dublaj Grubu

MrBaris

Önerilen İletiler

Herkese öncelikle merhaba ben deniz Barışcan Aydın. Bizim 7-8 kişiden oluşan bir seslendirme grubumuz var kendimize bir isim koymadık fakat isim kalıcı olacağı için güzel birşey olmalı diye düşünüyorum o yüzden onun bir acelesi yok

İlk projemiz olarak Hyouka'yı seçtik ve Fukube hariç herkesi bulduk.

Denememizi burdan bulabilirsiniz

Acaba aranızdan mikrafonu kaliteli, dip sesi olmayan ve sesi Fukubeye uygun olabilecek birini arıyoruz. Eğer yasak değilse bu kişiler bu konu altında skype adreslerini yazarlarsa veya mesaj atarlarsa seslerini dinleyip uygun olup olmadığını görürüz ve hemen o gün diyalogları atarım ve işe başlayabiliriz.

Bekliyorum ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi ama biraz duygusuzluk var. (Bunu kendinizi geliştirmeniz için söylüyorum) Tabii bu Oreki için iyi ama sesi fazla kalın geliyor. Bir de Eru'nun "Merak ediyorum" ları çok sade hani cidden merak etmiyormuş gibi. Satoshi miydi neydi o nu kız mı seslendiriyor?

Yine de proje olarak çok güzel. Başarılar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oreki'yi seslendirenin ses tonu karizmatik. Ve karakterle uyumlu olmuş ancak Chitanda için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Daha tiz ses tonlu biri "merak ediyorum" cümlesini o merakın verdiği heyecan ile daha yüksek perdeden söylemeli. Oreki'yi seslendiren arkadaşın bu yöne merakı varsa dublaj sanatçılığını düşünsün derim  ^_^ Proje olarak çok güzel, ama prensip olarak dublajlı bir şey izlemeyi pek tercih etmiyorum. Umarım daha da geliştirerek yolunuza devam edersiniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.