Jump to content

Anime Dünyasının Sinsi Karakterleri

Önerilen İletiler

• Forum Admin

yok hayır o Yamada benim dediğim bizim elemanın kardeşi hatta işte Yamada bunu ilk gördüğünde hoşlanmıyordu o zaman da hiç çaktırmadan sevdirtmişti kendini :D

Ha şu kız .. Bilmem bana sinsi gelmedi :) şu herkesin sırlarını bile yardımcı aşçı çok sinsi ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yalnız oraya Sana Light yazmışsınız. Sana Klasik olarak değiştirelim lütfen.

Manzara Gerçeker! Gülüşlerin Ardındaki Manzara Manzara Manzara Manzara Anime Dünyasının Sinsi Karakterleri   İçinde, karakterler aslında iyi gibi gözükseler de içlerinden çoğu, bir şeyler çevirdikle

hahahaha yalnız momo'yu gayet 1. sırada beklerdim  , 20. olarak girince çoook geride kalmış. Halbuki Kira'ya bile pabucunu ters giydirir. ^_^   silicanın listede işi ne?!! Hani anlıyorum asuna'yı kötü

Ha şu kız .. Bilmem bana sinsi gelmedi :) şu herkesin sırlarını bile yardımcı aşçı çok sinsi ya :D

aynen oda fena baya :D kıza sinsi dememin sebebine gelince karşısındakinin huyuna gitmeyi iyi bilip fark ettirmeden kontrol ediyor o kişiyi o açıdan aşçıdan daha fena bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

aynen oda fena baya :D kıza sinsi dememin sebebine gelince karşısındakinin huyuna gitmeyi iyi bilip fark ettirmeden kontrol ediyor o kişiyi o açıdan aşçıdan daha fena bence :D

Kızda bir de gizli bir abi kompleksi potansiyeli var :/ çocuğun ablaları çok komedi idi ya :D hele o yazar olan :D

Neyse yazın üçüncü sezon geliyor Allah izin verirse izleriz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

İçin de bi Aizen eksik T^T

Burda bile Sao var ... Seboş T-T

Ligth bi kaç basamak önde olaydı keşke -,-

Şu Madoka Magica da Sao gibi çok gördüm ... Merak ettim izlicem o animeyi *'*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.