Jump to content

Yeni Bir Hobi Edinmenizi Sağlayabilecek 26 Anime

Evallark

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu GoBoiano yazarlarından birinin kişisel listesidir, bir anket değildir.   Kuroko no Basket - Basketbol     Prince of Tennis - Tenis     Yakitate!! Japan - Aşçılık    

Hajime No İppo(Çok güzel bir boks animesi)Ben izledikden sonra Muay Thai a başladım.Muay Thai boks uda kapsayan bir spor.Şuan 3 lisansım var boks,kick boks ve muay thai

Yararlı bir konu olmuş.Gekkan Shoujo Nozaki-kun'a bakmayı düşünüyorum Aklıma gelenler: Shokugeki no soma:Aşçılık Shingeki no Kyojin:Bir animenin ikinci sezonuna kadar sabretmek

Gerçekten çok yararlı bir konu olmuş, iyi ki aklına gelip böyle bi konu açtın, hem o listedeki animeleri hemde burada yorumlarıyla da katkı sağlayan arkadaşların önerdiği animeleri merak etmeye başladım vallahi :D

Bende bari kendi izlediklerimden ve listede olmayanlara ekleme yapayım :)

Amagi Brilliant Park: Izlerken bir lunapark yöneticisi olmayı hayal ettim, bi hayli zor olmasına rağmen eğlenceli bi iş olduğunu düşünüyorum, izlerken böyle yeni eğlence park fikirleri filan bile düşündüm hatta :D

La Cardo D'Oro: Kemana karşı hiç ilgim yokken ciddi ciddi bu seriden sonra kemana da ilgi duymaya başladım, serinin cezbedici bi yani var keman için :D

Toaru Hikuushi e no Koiuta: Uçakları, uçmayI çoğumuz severiz, bu seride de pilot olmanın ayrıcalık olduğunu gördüm, herkes yapamaz cidden :O

Working: Burada öğrencilik hayatında part-time çalışmanın ne kadar zevkli olduğunu gördüm :D Tabi bu sadece animelerde olur sanırım, hem yaptığın işi sevmek hemde eğlenceli is arkadaşlarının olması ^_^

Full Moon wo Sagashite: Şarkıcılığın en güzel en masum hali ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.