Jump to content

Dergim Totoro İkinci Sayısını Yayınladı!

ExheptaN

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dergim Totoro, 2. Sayısını yayınladı! İlk sayımızın üstüne koyarak sizlerle yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Gelişmemiz için geri dönüş yapmayı unutmayın. ^^   Şimdi Online Okuyun  

Yorumlarınız için çok çok teşekkür ederiz. ^^  Bazı hatalarımız olduğunu kabul ediyoruz tabii ki, elimizden geldiğince uğraşıp devam ettirmek diğer bir amacımız.Sizlere 2. sayıda daha iyi bir dergi ul

hayırlı olsun  :lol:  :P  :P

Az önce okudum çok güzel olmuş devamını bekliyoruz :D

Dergi güzel olmuş beğendim ama devamı gelir inşallah yarıda kalmaz. 

Hayırlı olsun arkadaşlar başlarını okudum devam da edeceğim güzel bir çalışma olmuş umarım bu işte kalıcı olursunuz 

Yorumlarınız için teşekkürler. Kalıcı olacağız inşallah ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tek tek yorumlamaya çalışacağım

Miyazaki yazısı bir çok anime konulu derginin kültlerinden biridir. Ne de olsa herkes biliyor denilip geçilemeyecek kadar önemli biridir de, yazı çok güzeldi :) Naruto nostaljisine de bayıldım. Animeyi tamamlamadığım için spoiler olmasın diye hepsini okuyamadım ama geldiğimi düşündüğüm yere kadar olan anlatım çok akıcı idi. Anime tanıtımı olarak Fractale müthiş olmuş, tanıtım dediğin böyle olur dedirtiyor insana. Sadece anime tanıtıp geçilmemiş, günümüzdeki halimizle ve felsefik bilgilerle bezenmiş. Ana ve yan karakter makalesi ise kanayan yaraya parmak/tuz basmak olmuş :P Japonya bir çoğumuz için gitmeyi en çok istediğimiz yerlerden biri. Japon manyağı değilim ama ilgim yok da değil. Zira en çok görmek istediğim yerlerden biridir. Kötü iyi her anlamda bilmek isterim ki Hokkaido'nun asıl yerlileri olan Aynulara karşı olan aşırı soğuk ve asimileci hareketlerini araştırırsanız görürsünüz. konu ile ilgili bir program izlemiştim orada gördüm. Ha bu benim Japonlara karşı soğumamı mı sağladı? Hayır. Her toplumun tarihinde ya ezmek ya ezilmek olmuştur. Bir Perl Harbor ve Atom bombası yaşanmışlıktan bahsediyoruz nihayetinde!!! Fütursuz gerçekten fütursuzca yazmış ;)  İsmini aratmayanları severim. Yalnız Fütursuz'a kim editörlük yaptıysa bazı imla hataları ve cümle bozukluklarını atlamış. Neticede dergi çok sevimli ve bilgi verici olmuş elinize emeğinize sağlık.  :9:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş tebrikler tam okuyamadım ama zaman bulunca her yazıyı okuyacağım.

Tek tek yorumlamaya çalışacağım

Miyazaki yazısı bir çok anime konulu derginin kültlerinden biridir. Ne de olsa herkes biliyor denilip geçilemeyecek kadar önemli biridir de, yazı çok güzeldi :) Naruto nostaljisine de bayıldım. Animeyi tamamlamadığım için spoiler olmasın diye hepsini okuyamadım ama geldiğimi düşündüğüm yere kadar olan anlatım çok akıcı idi. Anime tanıtımı olarak Fractale müthiş olmuş, tanıtım dediğin böyle olur dedirtiyor insana. Sadece anime tanıtıp geçilmemiş, günümüzdeki halimizle ve felsefik bilgilerle bezenmiş. Ana ve yan karakter makalesi ise kanayan yaraya parmak/tuz basmak olmuş :P Japonya bir çoğumuz için gitmeyi en çok istediğimiz yerlerden biri. Japon manyağı değilim ama ilgim yok da değil. Zira en çok görmek istediğim yerlerden biridir. Kötü iyi her anlamda bilmek isterim ki Hokkaido'nun asıl yerlileri olan Aynulara karşı olan aşırı soğuk ve asimileci hareketlerini araştırırsanız görürsünüz. konu ile ilgili bir program izlemiştim orada gördüm. Ha bu benim Japonlara karşı soğumamı mı sağladı? Hayır. Her toplumun tarihinde ya ezmek ya ezilmek olmuştur. Bir Perl Harbor ve Atom bombası yaşanmışlıktan bahsediyoruz nihayetinde!!! Fütursuz gerçekten fütursuzca yazmış ;)  İsmini aratmayanları severim. Yalnız Fütursuz'a kim editörlük yaptıysa bazı imla hataları ve cümle bozukluklarını atlamış. Neticede dergi çok sevimli ve bilgi verici olmuş elinize emeğinize sağlık.  :9:

Yorumlarınız için çok çok teşekkür ederiz. ^^ 

Bazı hatalarımız olduğunu kabul ediyoruz tabii ki, elimizden geldiğince uğraşıp devam ettirmek diğer bir amacımız.Sizlere 2. sayıda daha iyi bir dergi ulaştırmak istiyoruz. ^^  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.