Jump to content

Dergim Totoro İkinci Sayısını Yayınladı!

ExheptaN
 Share

Recommended Posts

ZDGW1g.jpg

Dergim Totoro, 2. Sayısını yayınladı! İlk sayımızın üstüne koyarak sizlerle yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Gelişmemiz için geri dönüş yapmayı unutmayın. ^^

Şimdi Online Okuyun

-------------------

dergimtotoro.png

Dergim Totoro olarak ilk sayımızı yayınladık.  Hemen okumak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Gelişmemiz için geri dönüş yapmayı unutmayın. ^^

Şimdi Online Okuyun 

PDF Olarak İndir / Oku

Dergide uğraşan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş, zevkle okudum resmen :D

-

sayenizde izlemek istediğim yeni bir anime daha buldum ''Fractale '' :P

1. Sayı için elimizden gelenleri yaptık. Amatörlüğümüz de fazlaca oldu şimdi sıra 2. sayıda daha iyi ortaya çıkmak ^^ 

Ahh o animeyi arkadaşımın tanıtımından sonra bende de izleme isteği uyandı. Kaçırılmayacak bir seri ^^

• Forum Admin

Emeğinize sağlık... Umarım ekibiniz üye sayısını arttırarak bu çalışmanın devamını getirir... Ekip bizi mahrum bırakmaz umarım .. Cidden bizlerle paylaştığınız için teşekkürler :)

Haddimi aşmaya korkarak bir kaç küçük öneride bulunmak isterim:

Spoiler uyarısı başta verilmemeli bence konu başlığının altında olsa daha hoş olur diye düşünüyorum :)

Umarım sadece yazan ekip olmaz.. Bence derginize fan art da gönderebilir arkadaşlar.. Yayınlamak hoş olurdu ^_^ Ayrıca küçük testler ve söyleşiler de .. Gerçi gelecek sayılarda olacağından eminim :)

Ufak tefek yazım hataları :( Çalışmanızın son ütücüsüne büyük iş düşüyor :)Tabi benim carcar konuşmama bakmayın ben sizin yaptığınızın ondabirini de yapamam sadece ufak gözlemlerim belki farklı açıdan bakmaya yardımcı olurum :)

Emeğinize sağlık tekrardan :) Bir sonraki sayıyı bekliyoruz :)

Okudum geldim. :D

Her yaziyi/resmi ayri ayri sevdim. :lol:

Anime t-shirtlu yazidaki samimilik beni benden aldi. :D Lise 2. sinifta anime dedigimde "Halime" anlayan cikmisti, ne anemisi. Ahsbshdh

Naruto yazisinda cok sasirdim ozellikle. Herkes izlememis olsa

bile karakterlerin isimlerini hepimiz biliyoruz. Bildigimiz seyleri haliyle o kadar cok duyduk ki, bikkinlik hissettigim zamanlar oldu... Yine de keyif aldim yazidan. Animeyi izlerken hissettigim duygulari yazida tekrar yasadim. Gozlerim yasarcak sandigim anlar oldu. Bilmiyorum belkide ilk goz agrim oldugu icindir ama Naruto' yu sevmeyenler de bu sozlere bir sans vermeli.

Her yazidan ayri ayri bahsetmek istiyorum ama bu kadar spoiler yeter. :D

Emeginize saglik. 2. sayiyi merakla bekliyorum. ^^

Emeğinize sağlık... Umarım ekibiniz üye sayısını arttırarak bu çalışmanın devamını getirir... Ekip bizi mahrum bırakmaz umarım .. Cidden bizlerle paylaştığınız için teşekkürler :)

Haddimi aşmaya korkarak bir kaç küçük öneride bulunmak isterim:

Spoiler uyarısı başta verilmemeli bence konu başlığının altında olsa daha hoş olur diye düşünüyorum :)

Umarım sadece yazan ekip olmaz.. Bence derginize fan art da gönderebilir arkadaşlar.. Yayınlamak hoş olurdu ^_^ Ayrıca küçük testler ve söyleşiler de .. Gerçi gelecek sayılarda olacağından eminim :)

Ufak tefek yazım hataları :( Çalışmanızın son ütücüsüne büyük iş düşüyor :)Tabi benim carcar konuşmama bakmayın ben sizin yaptığınızın ondabirini de yapamam sadece ufak gözlemlerim belki farklı açıdan bakmaya yardımcı olurum :)

Emeğinize sağlık tekrardan :) Bir sonraki sayıyı bekliyoruz :)

Her öneriniz bizim için değerli tabii ki. Önerilerinizden bir kaçı düşündüğümüz şeyler ancak dediğimiz gibi bu sayıda biraz ortam yoklamak istercesine davrandık.

Okudum geldim. :D

Her yaziyi/resmi ayri ayri sevdim. :lol:

Anime t-shirtlu yazidaki samimilik beni benden aldi. :D Lise 2. sinifta anime dedigimde "Halime" anlayan cikmisti, ne anemisi. Ahsbshdh

Naruto yazisinda cok sasirdim ozellikle. Herkes izlememis olsa

bile karakterlerin isimlerini hepimiz biliyoruz. Bildigimiz seyleri haliyle o kadar cok duyduk ki, bikkinlik hissettigim zamanlar oldu... Yine de keyif aldim yazidan. Animeyi izlerken hissettigim duygulari yazida tekrar yasadim. Gozlerim yasarcak sandigim anlar oldu. Bilmiyorum belkide ilk goz agrim oldugu icindir ama Naruto' yu sevmeyenler de bu sozlere bir sans vermeli.

Her yazidan ayri ayri bahsetmek istiyorum ama bu kadar spoiler yeter. :D

Emeginize saglik. 2. sayiyi merakla bekliyorum. ^^

Yazının sahibi olarak konuşmam gerekirse, bilindik şeylerden bahsettiğimi bilirek yazdım yazımı. Lakin 15 senelik bir seri bitmişti ve böyle bir dergide yer alması gerektiğini düşündüm, minik bir özet geçeyim istedim. 

Güzel bir sayıydı elinize sağlık hiç sıkılmadan okudum

Teşekkürler efendim ^^ 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By haikurema
      HaikuremaSubs, Temmuz 2016 tarihinden beri faaliyette olan, kendi isteğine göre anime, manga, novel vb. içerikleri Türkçeye kazandırıp bu alan adıyla çeşitli çevrim içi okuma ve izleme sitelerinde yayınlayan tek kişiden oluşan gönüllü bir bağımsız fansub idir.  

Blog Adresi
      Facebook Sayfası
      Discord Davet Bağlantısı

Tamamlanan projeler:
      Back Street Girls: Gokudolls
      Beelzebub-jou no Okinimesu mama.
      Chibi Devi!
      Dungeon Seeker
      Fukigen na Mononokean Tsuzuki
      Gakuen Babysitters
      Hakumei no Tsubasa (Pokémon: Twilight Wings)
      Hametsu no Mars
      Jingai-san no Yome
      Kami-tachi ni Hirowareta Otoko
      Naisho no Tsubomi
      Omoi, Omoware, Furi, Furare
      Seijo no Maryoku wa Bannou Desu
      Servamp Movie: Alice in the Garden
      Servamp Specials
      Tenrou: Sirius the Jaeger
      Wei, Kanjian Erduo La!
      Wei, Kanjian Erduo La! 2
      Yume-iro Patissiere
      Yume-iro Patissiere SP Professional

Devam Eden Projeler:
      Charlotte's Letter
      Daa! Daa! Daa!
      Peach Boy Riverside
      Tenbin wa Hana to Asobu

Askıda Olan Projeler:
      Shoujo☆Kageki Revue Starlight

• By Dj-Morphosis
      MangaHanta İş Başında!

Merhabalar!

MangaHanta bağımsız olup kendi çevirilerini yayınlayan bir manga okuma sitesidir.
      Kuruluşumuzun amacı ise;
      Yarım kalmış, hiç çevirisi yapılmamış, ve güncel yeni mangaların çevirisi yapıp okuyucuya sunmaktır.
      Elbette en iyi şekilde okuyucuya güzel seriler sunacağız.

Çevirileri Devam Eden Seriler:
      Kaguya-Sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
      Sousei no Onmyoujı
      Ballroom e Youkoso
      Itsuwaribito Utsuho Hitogatana Vanitas no Carte Sheng Wang Beauty Game The Reaper and the Waiting Secretly Greatly Payback Narnia günlükleri: Büyücü’nün yeğeni A Night to Remember The Last Golden Child
      Elqueeness Hyanghyeon Text Clouds in the Night Sky  

Tamamlananlar
      Happiness Back Stage!! (yaoi) (Tamamlandı) God Eater - Kyuuseishu no Kikan Tsuki Akari no Shoutaijou Gerisa Crimson Shell Watashitachi no Shiawase na Jikan Bride of Enma Mahouka Koukou no Rettousei - Tsuioku Hen Maou na Ore to Fushihime no Yubiwa May I Shake Your Hand Ara verilenler Reimei no Arcana  Niijiro Days Platinum End Brave Frontier - Bakuen Max! Vargas Senki God Eater - The Spiral Fate Madara Hanekoi Lion Boku Wa Mari No Naka ------------------------------------------------------ Daha fazla seri alacağız ama şuan  ekip üye sayısına göre  seri alışmıştır.
      Seriler hazır ve hazırlanan  bölümlerde var siteye toplu bir yükleme yapacağız :)

Bizimle çalışmak, bize katılmak isteyen ÇEVİRMENLİK ve EDİTÖRLÜK tecrübesi olan  arkadaşları elbette bekliyoruz !
      Bize katılmak için DİSCORD sunucumuzdan veya [email protected]'a mail atarak bizimle  iletişime geçebilirsiniz.  
        ----------------------------------------------------------------------
      www.mangahanta.com

• By JediMindTricks
      Efendim öncelikle saygılar, selamlar 

Benzer bir konu şurada açıldığı için yeni bir başlık açmayayım diyordum ama konunun aktif olmadığını görünce açayım bari dedim, silinirse de sağlık olsun 

Türkiye'de basılan manga, manhwa ve light novel'ların (birkaç da manga adaptasyonu bulunan roman mevcut) bulunduğu minik bir liste hazırladım; manga/light novel satın alan veya nelerin basıldığını/basılacağını merak edenler için faydalı olur diye düşünüyorum. Linkimiz şu şekilde:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_JgsX9nYatU1MyYlbPm6SmpqfKn-CUt9zgd8JnxzkHA/edit?usp=sharing

Listeyi mümkün olduğunca güncel tutmayı planlıyorum, bir eksik ya da hata görürseniz bildirebilirsiniz 
    • By RastPuff
      selam arkadaşlar ben 3 ay önce baka to test to shoukanjuu animesini bitirdim ve bağlandım animeye mangasını arıyorum ama bulamıyorum okuyacak bir manga sitesi önerir misiniz
    • By Nevolika
      Uzun zamandır aklımda böyle bir sohbet konusu açıp bu konuda yeteneği ve ilgisi bulunanlarla sohbet edip fikir edinmek istiyordum. Umarım manga çizmeye yeteneğiniz veya ilginiz varsa burada buluşup eğlenceli bir ortam oluşturarak sohbet edebiliriz. 🌼

Geçen gün yapmaya başladığım birkaç mangayla başlamak istiyorum yazıma. Death Note'u izledikten ve mangasını da okuduktan sonra kendi kendime dedim ki neden ben de ufaktan biraz manga çizmeye başlamıyorum ki? Hem sosyal medyada geçirdiğim süreyi azaltır hem de kendime bir stres atma bahanesi bulurum fena mı diye düşündüm ve mangadaki en sevdiğim sahnelerden oluşan bir kolaj yapmaya karar verdim. İlk olarak Ryuzaki'nin düşünceli bir şekilde oturup Kira hakkında teoriler ürettiği şu sahneyi çizmeye çalıştım. Her güne bir sahne bölüştürerek çizmeye karar verdim ve iki günde bunları yapmaya çalıştım. Yaparken çok eğleniyor, bir yandan da müzik dinliyorum. Aşağıya ekliyorum fotoğrafı. Ne kadar başarılı oldum siz söyleyin 😅

Bu şekilde işte arkadaşlar, biliyorum çok eksiğim ve teknik hatam var ama inanın bunu yapmaktan çok zevk alıyorum ve hobiden fazlası olsun istiyorum. Hayalim matematik öğretmeni olmak ama eğer başarabilirsem hep manga çizmek ve belki de başta hobi olan bu işi başka bir gelir kaynağı haline getirmek istiyorum. Umarım bu yolda azimle ilerleyebilir ve hayallerime ulaşabilirim. Lütfen yorum yaparken henüz 17 yaşında olduğumu ve eğitim almadan bu şekilde çizmeye gayret ettiğimi göz önünde bulundurun 🧡

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim, yorumlarda buluşalım olur mu? Kendinize iyi bakın 🌼
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.