Jump to content

AMV ASMV Tasarımcıları Arıyoruz

Lusaac

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar. Ben ve arkadaşlarım Facebook'da bir sayfa açmayı düşünüyoruz. Adı daha tam belli değil ama şuan 5 Adminiz ve işi büyütmeyi planlıyoruz. Biz başkalarının Amv, Asmv, Caps vs. gibi paylaşımlarıyla yükselmek istemediğimiz için tamamen kendimize has bir kanal oluşturacaz. Fakat tek sorunumuz Asmv ve Amv hazırlamak :( Ben bu Amv işlerini az çok bilsemde hala çok acemiyim :( Aynı şekilde arkadaşlarımda öyle. Kısacası Amv ve Asmv tasarımcıları arıyoruz. Yaş önemli değil sadece olgun ve disiplinli biri olsun istiyoruz. Şuan kanalda 5 Kişiyiz 4 Kişi Caps Replik vs. paylaşıcak 1 Tanede Asmv paylaşıcak tasarımcılarımız var. Lütfen kendine has tasarımı olan arkadaşlar bize ulaşsın.

Unutmayın tek başınıza çıkacağınız yerler sınırlıdır ama bir grup halinde bu sınırı kırabilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir düşünce gerçekten başkalarınınkiyle değil de kendininizinkiyle yükselmeye çalışmak. Ben amv falan yapıyorum ama yeniyim ve çok da iyi olduğumu söyleyemem ayrıca facede zaten bir sayfada editörlüğüm var ama pek ilgilenemiyorum. Bunlara rağmen amv paylaşabilirim ama bende şuan 3 tane var bilemedin 4. Bilmem kabul eder misiniz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel fikir, sayfanız için amv yapamayacak olsam da program desteği verebilirim belki zaman buldukça, benim de bir sayfam var. Onun dışında bir kaç anime sayfası ve Anime ürünleri sattığım alışveriş sitesiyle ilgileniyorum, Reklam olur diye forum da paylaşmadım, desteğe mail attım ama cevap gelmeyince de üstelemedim. Belki size yardımım dokunabilir ama sayfa da görev alamam malesef.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.