Jump to content
Türk Anime TV Forum
prime36

BÜYÜK ANİME MÜZİK PLATFORMU

Önerilen İletiler

Müzik tamemen (Ç)alıntı sadece adobe after Effect programı ile Visualizer eklemişsin.

Bana Nightcore tonlarının aynı olduğunu açıklamazsın umarım çünkü bu işi biliyorum ve bi ton farklı tonda aynı şarkıyı içerik alan nightcore dinletebilirim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara ben de Nightcore yapıyordum. Müzik için doğru tonu bulmak bir baş ağrısı olsa da, asıl büyük baş ağrısı ona uygun resim seçmekti :D Müziği yapmam yarım saat sürüyorsa resmi seçmem iki saat sürüyordu. Çoğu kişi şarkıları kenarda gözüken küçük resimleri ile seçtiği için resmi düzgün seçemezsen şarkı süper olsa bile pek bakan olmuyor. Daha sonra üşengeçlikten bırakmıştım. Bu ikisi en başarılı şarkılarımdı izlenme açısından:

https://www.youtube.com/watch?v=qWdks_Fa_7s

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Müzik tamemen (Ç)alıntı sadece adobe after Effect programı ile Visualizer eklemişsin.

Bana Nightcore tonlarının aynı olduğunu açıklamazsın umarım çünkü bu işi biliyorum ve bi ton farklı tonda aynı şarkıyı içerik alan nightcore dinletebilirim

Arkadaş profesyonel bir çalışma öne sürdüğünü iddia etmiyor sanırsam, lütfen insanları bozmak yerine destek çıkalım.

Bu işlerden pek anlamam, ama kulağa hoş geldi. Tabii anlamadığım için iyi veyatta kotu odluğunu da soyleyemem ama kulağa hoş geldi benim fikrimce, devamını beklerim!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EN BÜYÜK anime music platformu kurmaya başladık. 

İstek parçaları videoların altına yorum atın nightcore yapıp yukleyelım isminizide etikeyleyelim

istediğiniz kadar parçayı son kalite dinleyin 

kanal https://www.youtube.com/channel/UC6aaqUGSrny8-aqBK_lGzYg

ilk istek  

video beğeniler için teşekkürler 

Kimlerle Kuruyorsunuz Ayrıntılı Bir Şekilde Bilgi Verebilir Misiniz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş profesyonel bir çalışma öne sürdüğünü iddia etmiyor sanırsam, lütfen insanları bozmak yerine destek çıkalım.

Bu işlerden pek anlamam, ama kulağa hoş geldi. Tabii anlamadığım için iyi veyatta kotu odluğunu da soyleyemem ama kulağa hoş geldi benim fikrimce, devamını beklerim!

Dikkat etttin mi bilmiyorum müziğin alıntı olduğunu söyledim   o müziği program mixleyipte yapmıyor başkasının yaptığı müziği alıp ki buda emek hırsızlığı sadece programa ekliyor ve  Visualizer eklemiş. Burada Müziği biz nightcore yapıyoruz demesi yanlış nede olsa yapılmış nightcore müzikleri download ediyorlar ve biz yaptık diyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat etttin mi bilmiyorum müziğin alıntı olduğunu söyledim   o müziği program mixleyipte yapmıyor başkasının yaptığı müziği alıp ki buda emek hırsızlığı sadece programa ekliyor ve  Visualizer eklemiş. Burada Müziği biz nightcore yapıyoruz demesi yanlış nede olsa yapılmış nightcore müzikleri download ediyorlar ve biz yaptık diyorlar.

yanlış okumuşum kusruma bakma şarkıyı nightcoreye çeviriyoruz diyor sandım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok