Jump to content

Naruto Shippuuden Haziran 2015 Programı Bölüm Listesi


Cao Cao

Recommended Posts

Naruto Shippuuden Haziran 2015 Bölüm Listesi

 

Aylardır süren doldurma bölümlerin ardından Mayıs 2015’te Naruto Shippuuden mangayı takip eden bölümlere yeniden başlamış, anime serisi bu kadar yavaş ilerlerken de manganın sonuna ait hayran animasyonu 2 milyon civarı izlenme sayısına ulaşmıştı. Bahsettiğimiz bu yavaş ilerleme mevzusu Haziran 2015’te de devam edecek. Bu hafta doldurma bölüm yayımlanacak ve sonraki hafta ise Naruto Shippuuden yayını olmayacak.

naruto-shippuuden-haziran-2015-programi.

Naruto Shippuuden Haziran 2015 Programı:

11 Haziran: Naruto Shippuuden 416 – Minato Takım Düzeni

18 Haziran: Bölüm yok

25 Haziran: Naruto Shippuuden 417 – Sen Bir Yedeksin

2 Temmuz: Naruto Shippuuden 418 – Vahşi Mavi Yaratık vs. Altı Yolun Bilgesi Madara

9 Temmuz: Naruto Shippuuden 419 – Babanın Gençliğinin Baharı

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişiklikler yapılabilir. 1 haftalık aradan sonra yeniden manganın hikayesi uyarlanmaya başlayacak. Ancak aylardır süren doldurma bölümler biter bitmez hemen yeni bir doldurma bölüm ve ardından da 1 haftalık arayla Naruto Shippuuden hemen “su koyverdiği” için manganın hikayesine ne kadar kesintisiz devam edileceğini göreceğiz.


Alıntı: animefantastica

Link to post
Share on other sites

İzleyesim gelmiyor açıkcası hem yavaş hem bu kdr kalitesiz çizimler abi azıcık fanartlara manga renklendırmelerı baksınlar bır ya openıng narutonun son halıne bak bırde renklendırılmıs mangaya bak  

Link to post
Share on other sites

Aramızdaki potansiyel mangakalara sesleniyorum: Bir manga çizdiğinizde animeye uyarlanması için Naruto Shippuden'i uyarlayan şirkete başvurun.Ne güzel adamlar filler yapıyor,millet finali merak edip manganızdan alır.Köşeyi dönersiniz.

Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Yapabileceğimiz bişi yok :angry: Kishimoto kaybediyo  :ph34r: Her işte bi hayır var derler. Çağırsak gelmez bu hayır  -_- En azından

Hayır yoksa evet olsun da filler bitsin B)  :ph34r:

Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.