Jump to content

Junjou Romatica 3. Sezon

Önerilen İletiler

2008 yılında başlayan ilk sezon 12 bölüm ve 1 OVA'dan oluşmakta.Onun arkasından aynı yılda yayınlanan 2. sezon 12 bölüm ve 2 Ovadan oluşmakta.

Geçen yıl duyuru olarak gelen 3. sezon bu yıl yayınlanacak.Açılış şarkısı ise  Fo'xTails "Masum Graffiti" olacak.

EYNJZ9.png

Daha fazla şey öğrenmek için;

https://www.youtube.com/watch?v=yDrkg7RO2bk linkine girip bakabilirsiniz :)

Peki siz ne düşünüyorsunuz bu yeni sezon hakkında?Açıkçası ben merakla bekliyorum  :hell-yes-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico  :cool-onion-head-emoticon:  :admire-onion-head-emoticon:  :embarrassed1-onion-head-emotico  :bye2-onion-head-emoticon: 

Çıkış Tarihi;8 Temmuz 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bencede :) daha çok kızların gözdesi ama erkeklerinde izlediğini gördüm :D

Ben erkeklerin izlediğini görmedim :P bu ünlü yaoi neymiş diye bir bakayım dedim ilk bölümüne, açılıştan sonra 3 veya 4'ncü dakikasında kapattım :D alıcısı kızlar ve erkekler var ki çıkıyor demek...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaoileri pek sevmiyorum, geneli hardcore oluyor ve bana biraz fazla geliyor bu yüzden shounen aileri takip etmeyi tercih ediyorum. Junjou'nun mangasıda animenin aksine yaoi olduğundan sadece animesiyle takip ettiğim bir seri. Ve az sayıda shounen ai arasında en kalitelilerinden diyebilirim. Sabırsızlıkla beklediğimi söylemeden edemeyeceğim. PV'yi ilk gördüğümde de şaşırdığım bir nokta oldu. Bkz: 

Bu tip nedir ya çocukları mı olmuş bunların? Aşırı şeker yahu.  :lol:

rQp30V.jpg

Ha birde en çok merak ettiğim şeylerden birisi de opening animasyonu. Junjou ve Sekai-ichi'nin openinglerinin hepsinin animasyonunu aşırı sevdiğimden bununkini de görmek için sabırsızlanıyorum. ^^

İkinci edit sanırım bu. :D Bu arada ben yuride (aynı şekilde shoujo ai tercihimdir) izlerim konusunu sevdimi.  :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kızlar denmiş ama ilk yorumlarda kızlar görünmüyor nedense :P

Ben de merakla bekleyenlerdenim  :wub:  Şu linke gidip biraz daha bilgi alayım bari. Teşekkürlerrrrr  ^_^

Sabah erken bir tek ben vardım, takılayım dedim. Zeynep ve meltem beni hayal kırıklığna uğrattı, hala yoklar piyasada, birde FC açıyorlar :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.