Jump to content

Junjou Romatica 3. Sezon

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Kızlara sormak gerek :P Zeynep ve Meltem bu konuda ne düşünüyorlar acebe :D

Sabah gördüm aslında ama uyku gözlerimden sel olup akacak durumda bile değildi halim o kadar yamandı yani  :P Geleceğini biliyordum zaten yeni bir haber olmadı  :P Zaten bu seriden pek haz etmiyorum özelikle Misaki ye uyuz, gıcık, sinir, kıl vs.vs olduğumdan :angry: güzelim Usagi yi boşa harcamış mangaka burada  -_-

Kızlar denmiş ama ilk yorumlarda kızlar görünmüyor nedense :P

Ben de merakla bekleyenlerdenim  :wub:  Şu linke gidip biraz daha bilgi alayım bari. Teşekkürlerrrrr  ^_^

Barış, Janset i unutmuş asıl bu serinin gerçek fanı o diye yazacaktım balım gelivermiş hemen  :D

Benim bu seride en en en favori ve sırf onlar için izlediğim tek çift Novaki & Hiroki onlar için bekliyorum  :rolleyes: 

Vc5QVW1.jpg

Asıl beni böyle havalara zıplatacak, kalbimin hızlı çarpmasını sağlayacak tek haber Sekai ichi Hatsukoi  :wub: nun yeni sezonu olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sabah gördüm aslında ama uyku gözlerimden sel olup akacak durumda bile değildi halim o kadar yamandı yani  :P Geleceğini biliyordum zaten yeni bir haber olmadı  :P Zaten bu seriden pek haz etmiyorum özelikle Misaki ye uyuz, gıcık, sinir, kıl vs.vs olduğumdan :angry: güzelim Usagi yi boşa harcamış mangaka burada  -_-

Barış, Janset i unutmuş asıl bu serinin gerçek fanı o diye yazacaktım balım gelivermiş hemen  :D

Benim bu seride en en en favori ve sırf onlar için izlediğim tek çift Novaki & Hiroki onlar için bekliyorum  :rolleyes: 

Vc5QVW1.jpg

Asıl beni böyle havalara zıplatacak, kalbimin hızlı çarpmasını sağlayacak tek haber Sekai ichi Hatsukoi  :wub: nun yeni sezonu olur.

Janset aklıma geldi de, onun yaoi izlediğinden pek emin değildim ^_^  ama izlediğini görünce, sende müi Brütüs oldum şimdi :crying1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aman ne güzel. :D Tek BL kız omamak iyi bişey :D

Tek olur musun hiç canım... YaoiFC diye bir sayfamız var.. Ayıpsınnnnnnnn  B)

Vc5QVW1.jpg

Hiroki ve nowaki yeter bana :P Zati sadece onları izliyom... 

Janset aklıma geldi de, onun yaoi izlediğinden pek emin değildim ^_^  ama izlediğini görünce, sende müi Brütüs oldum şimdi :crying1-onion-head-emoticon:

Bürütüs de olduk iyi mi  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tek olur musun hiç canım... YaoiFC diye bir sayfamız var.. Ayıpsınnnnnnnn  B)

Hiroki ve nowaki yeter bana :P Zati sadece onları izliyom... 

Bürütüs de olduk iyi mi  :mellow:

site ingilizceymiş -_- niye türkçe olmuyo ki!!!!  :hate-onion-head-emoticon:  :help-onion-head-emoticon: :depressed1-onion-head-emoticon:  :dying-onion-head-emoticon:  :desperate2-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti  :depressed2-onion-head-emoticon:  :crying3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.