Jump to content

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

PSPGAME

Önerilen İletiler

Yüreğinize sağlık güzel ve hoş olmuş... Sizi bazı yorumlara aldırmayın çünkü hemen hemen ilk denemeniz yinede güzel.. Bu dalda daha yeni başladığınızdan dolayı ileride dahada güzel olacak ; Tebrik ederiz.. Japon filmlerinin çoğu yüzleri soğuk ama animeler de daha sıcak geliyor... Siz görüntüye göre güzel dublaj yapmışsınız.

Beğenmeyenler birde kendileri dublaj yapsınlar o zaman konuşsunlar.. Biz sizi destekliyoruz..   :)  Başarılarınızın devamı diliyoruz..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni oluşturduğumuz (daha adını bulamadığımız) bir ekiple Hyouka adlı animeye Türkçe Seslendirme yapalım dedik. Biz yaparken bayağı keyif aldık.Umarız siz de izlerken eğlenirsiniz.İyi Seyirler.Dublaj

Öncelikle sırf şu konuya yorum yapmak için üye olduğumu belirtmek istiyorum çünkü emeğiniz tebrik edilmeyi hak ediyor. Çok düşük bir beklentiyle tıkladım linke, fakat profesyonel derecesinde bir sesle

güzel olmuş elinize sağlık çalışma için :good-job-onion-head-emoticon:  ama düşündüğüm gibi tr dublaj japon animelerine uymuyor, animeden soğudum :crying3-onion-head-emoticon:

Bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.Kendimizi daha da geliştireceğiz :)

Mail.ru linkindekiyle izleyebilirsiniz.

Aldığım yorumlarda gözüme en hoş gelen bu oldu.Kullandığınız üslup için çok teşekkür ederim.Tavsiyenizi dikkate alarak bu yolda devam edeceğiz.Eğer bu animeyi sizlerin istediği bir şekilde güzelce bitirebilirsek bir sonraki anime serimiz için ne yapacağımızı izleyenlere sorabiliriz.

ondanda girilmiyo :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnternetimin hıyarlığı yüzünden ilk 10 dk'sını izleyebildim ama kimilerinin olmuyor demesine rağmen gayet güzeldi keyifle izledim bazı 1-2 yerde ses kesildikten sonra dudak oynamalarının devam etmesi rahatsız edici ama o da dil farklılığından kaynaklanıyor ilerde devam ederseniz ona da bir çözüm bulacağınıza eminim

Veri tabanı diyen karakteri canlandıran kişi nasıl diyim karakter sanki mimik ve hareketleri seslendiriciye göre daha enerjik daha bir mutlu ya da animeyi izlemediğim için bana öyle gelmiş olabilir

Bir ara da Gintamanın bölümlerinden birini yapın komedi iyi gider Türkçe seslendirmeyle : :D:D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahah :D Teşekkürler efenim, kendimizi geliştireceğiz bir sonraki bölümde.

Yüreğinize sağlık güzel ve hoş olmuş... Sizi bazı yorumlara aldırmayın çünkü hemen hemen ilk denemeniz yinede güzel.. Bu dalda daha yeni başladığınızdan dolayı ileride dahada güzel olacak ; Tebrik ederiz.. Japon filmlerinin çoğu yüzleri soğuk ama animeler de daha sıcak geliyor... Siz görüntüye göre güzel dublaj yapmışsınız.

Beğenmeyenler birde kendileri dublaj yapsınlar o zaman konuşsunlar.. Biz sizi destekliyoruz..   :)  Başarılarınızın devamı diliyoruz..

Bazı can yakıcı eleştiriler var evet teşekkür ederiz ^^ Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.Devam edeceğiz.

Elinize sağlık güzel olmuş özellikle Oreki'nin seslendirmesini baya sevdim ama Chitanda'yı seslendiren İlay'a daha iyi bi mikrofon bulmalısınız bence. Her şekilde başka animeleri ve Hyouka'nın diğer bölümlerinin dublajlarını da yapmalısınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok teşekkür ederim iltifatınız için , tavsiyenizi dikkate alacağız.Başka animelere de geçeceğiz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önceden zombili bir anime dublajlamıştınız sanırım, orada da kızların seslendirmesi garip geliyordu kulağa ancak seslendirme hakkında bilgim olmadığı için tavsiye de veremeyeceğim. Tek diyebileceğim; sanırım sorun ses değiştirme veya nefesle ilgili bir şey ya da diksiyon da olabilir emin değilim ama bunu düzeltmek için dublaj yapan kız arkadaşın biraz araştırma ve alıştırma yapması gerekir diye düşünüyorum kendisine başarılar.

Ayrıca bu işte devam etmenizi isterim yorumlardan birinde gintoki dublajı fikrini okudum ben de çok isterim açıkçası. Dublajı yapılacaklar listenize alırsınız inşallah :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk başta ince bir ses gelecek diye beklerken böyle kalın bir ses gelince garipsedim ama  erkek arkadaşın sesini şu disney serilerinin başında hikayeyi anlatan adama benzettim ne zaman izlesem biraz çocuksu olabilir ama o adamın sesiyle kendimi odaklarım hikayeye çok keyif verir bu yüzden daha 24. saniyede kendimi odakladım hiç garipsemedim Türkçe olmasını ama yinede o karaktere ses tonu daha ince biri lazım bence daha olgun karakterleri seslendirirse daha başarılı olur.Fukube'i seslendiren arkadaşı duyar duymaz istemeden gülümsedim çok yakışmış gülüşü falan 'he,aga' demesi baya güzel olmuş  :D Chitanda'nın seslendirmesi biraz daha canlı olsaydı daha iyi olurdu belki ileride devam ederseniz düzelir ama şöyle edebiyat aşığı pek fazla mimiği olmayan,duygularını içinde saklayan,bilge karakterleri seslendirse çook yakışır bana göre.Emeğinize sağlık :) 

Ayrıca beraber bir şeyler yapabileceğiniz bir arkadaş grubunuzun olması çok güzel kıskandım  :wub: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.