Jump to content

Hızlı bir Merhaba

Sciathán
 Share

Recommended Posts

Merhabalar, aranıza yeni katıldım anlayabileceğiniz üzere hız seven bir arkadaşım zamanla birbirimizi tanıyacağımızı düşünüyorum o yüzden burada çok detaylı bir şekilde bunlardan bahsetme gereği görmüyorum, ilgi alanlarım genel bir genç gibi kitaplardan,çizgi romanlardan,animelerden ,filmlerden,dizilerden ve bunlar ile sosyal hayatına da yetişmeye çalışan bir genç şeklinde oluşuyor iki tarafı dengede tutmak zor sanırım birinden feragat her zaman gerekecek bir şey.Adım ise Ahmet.

Edited by Sciathán

Guest Pelin

Gerek görmüyorsun ama kuralları okumadın sanıyorum bu cümlenden. Hoş geldin ^^

Gerek görmüyorsun ama kuralları okumadın sanıyorum bu cümlenden. Hoş geldin ^^

Evet okumamıştım kafa yapısı biraz kurallara uymam ben onları yaparım kafası  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Guest Pelin

Evet okumamıştım kafa yapısı biraz kurallara uymam ben onları yaparım kafası  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Anlıyorum, sen bilirsin ^^ bende sevmem ama kuralı olan bir yerde isem durum benim lüksümden çıkar onların kuralına göre oynarım sevmediğim şeyi de söylerim ama hepten okumamazlık ve uymamazlık yapmamalısın bence :P

Anlıyorum, sen bilirsin ^^ bende sevmem ama kuralı olan bir yerde isem durum benim lüksümden çıkar onların kuralına göre oynarım sevmediğim şeyi de söylerim ama hepten okumamazlık ve uymamazlık yapmamalısın bence :p 

Sen söyledikten sonra konuyu düzenledim :D :rolleyes:

Guest Pelin

Sen söyledikten sonra konuyu düzenledim :D :rolleyes:

Evet gördüm şimdi daha iyi olmuş :D  o zaman tekrar diyeyim ;

hoş geldin Ahmet  :D sorunların filan olursa bana sora bilirsin edebildiğimce yardım ederim.

Hızlı bir hoşgeldin Ahmet ^^ Sen durum paylaş yeter sonra Inouem Shinzocuğum ve ben seni durum yorumlarımızla bildirim yağmuruna falan tutarız merak etme kolay alışırsın ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.