Jump to content

Merhabalar Gelin Tanış Olalım :)

KadirAar
 Share

Recommended Posts

Merhabalar öncelikle benim adım Kadir (Nickten de belli zaten^^) 17 yaşındayım. Hepiniz gibi anime izlemeye bayılırım favori animelerim Death Note, Shigatsu wa Kimi no Uso ve Fairy Tail'dir. Anime dünyasıyla yeni tanıştım sayılır 1 seneye yakın oldu sanırsam. Onun dışında Japonca öğrenmek için debelenip duruyorum. Hafızam pek güçlü değildir. O yüzden de derslerde aldığım notları tekrar aklımda kalması için bloğuma yazıyorum. Tabi blogda elimden geldiğince anime tanıtımları veya incelemeleri de yapıyorum. İnternetin ücra köşesindeki kutucuğum diyebilirim blogum için :)

Güzel günler geçirmek dileğiyle.

Not: Bir de yazın izlemek için şöyle güzel bir anime önerirseniz çok mutlu olurum^^

Hoşgeldin, hem foruma hem de anime dünyasına  :9:  Anime tavsiye ve tanıtım ile ilgili konularımız var oralardan bakabilirsin hem foruma alışmana da yardımcı olur. Hatta eksikliğini hissettiğin animeler ile ilgili tanıtımlarınla da şenlendirirsin :4: . Ayrıca oradan izleyeceğin türde bir çok anime bulabileceğine de eminim... Her birimiz farklı türlerde animeler söyleyip boğarız yoksa seni  B) 

Hoş geldin keyifli forumlar :D

Hoşgeldin adaşım :D Bende sana Hunter x Hunter öneriyim  B)

Kadir biz aynı zamanda aynı animeleri sevmek zorunda mıyız? Ben de geçen her yerde HunterxHunter önermeye başladım :D

HunterxHunter dışında Akame Ga Kill, Bleach, One Piece, Shingeki No Kyojin favorilerimdir öneririm 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.