Jump to content

Anime Baskılı Ürünler (Steins;Gate Tişötleri eklendi l 8.11.2015)

Erascupin

Önerilen İletiler

bende madara t-shirti bastırmıştım gerçekten malzemeleri kaliteli hatta 5. ürünü alabilirim çok güzelmiş :D ama adminin dediği gibi eski animelere önem verirsen çok güzel olur ama dxdde yapabilirsin  :bled1-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Türk Anime, konu başlığında belirttiğim gibi Tişört, Kupa, Yastık, Tablo, Mousepad vb. ürünler için tasarımlar yapıyorum. 1. senesini doldurmak üzere olan bir sanal dükkanım var. Sürekli yeni

Berserk, Ghost in The Shell, Jojo, Hunter x Hunter, Gintama, Ginga Eiyuu Densetsu, Rurouni Kenshin, Monogatari Series, Monster, Shigurui v.b. görmek isteriz. :LTkJN9u: Özellikle siyah renk t-shirt ve

En sondaki ürünü istiyorum   :bled1-onion-head-emoticon:

Posted Images

T shirt olsun kupa olsun bunları elden de alabileceğimiz yerler var ama yastık ve mousepad her yerde bulunacak cinsten değil. Bu yüzden bende sitenize göz atmak isterim :)

Gönderiyorum, Mousepad tasarımlarını eklemedim çünkü, herhangi bir tasarıma gelip ''Özelleştir'' butonuna basınca resim yüklendiği zaman sol tarafta olan listelenen her ürünü o tasarıma uygun hale getirip alabiliyorsunuz, mouse, mousepad, tablo, büzgülü spor çanta, anahtarlık, telefon kılıfı, saat dahil bir çok ürün var :)

Onun için de bir resim hazırladım

http://i.imgur.com/QzEuTVU.jpg

Replikler ile çok güzel olmuş :)

Link ben de isterim

Gönderiyorum  :)

bende madara t-shirti bastırmıştım gerçekten malzemeleri kaliteli hatta 5. ürünü alabilirim çok güzelmiş :D ama adminin dediği gibi eski animelere önem verirsen çok güzel olur ama dxdde yapabilirsin  :bled1-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:

Shigatsu wa Kimi no Uso ve bi kaç yeni seri tasarımlarından sonra eski serilere başlamayı düşünüyordum ben de  ^_^

Düzenlenme: Erascupin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Linkleri neden paylaşamıyor ki? Saçma sapan reklamlar gördüm ben bu forumda kimse gıkını çıkarmadı animeyle bu kadar alakalı olan şeyde mi problem olacak? Kimse paylaşma demediyse linkleri paylaş bence :D Olmadı bana da özelden atabilirsin mümkünse

Gören forum yetkilileri paylaş ya da paylaşma demediler, ben de özelden isteyen kişilere link atıyorum, kesin birşey söylerlerse konuya ekleyebilirim linki,

özelden gönderiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncelleme.

Babalar Günü dolayısıyla Standart Yaka Erkek Tişörtler 21 TL'ye indirildi. İndirim 1 hafta sürecek yani 21 Haziran tarihin de bitiyor.

Ayrıca her alışverişiniz de bir sonra ki alışverişiniz için %10 indirim kuponu kazanıyorsunuz. Bu yüzden alışveriş yaptığınız zaman sizden mail adresi istendiğinde doğru yazdığınıza emin olun.  ^_^

*Markete Gintama, Naruto, Neon Genesis, KanColle, Kuroko no Basket, DanMachi gibi serilerin yeni ürünleri Mousepad olarak eklendi, onay bekliyorlar.

NOT: Kapıda Ödeme aktif değil.

Market ''Ürün Özelleştirme'' Klavuzu video'lu anlatım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.