Jump to content

Anime Baskılı Ürünler (Steins;Gate Tişötleri eklendi l 8.11.2015)

Erascupin

Önerilen İletiler

Merhaba Türk Anime, konu başlığında belirttiğim gibi Tişört, Kupa, Yastık, Tablo, Mousepad vb. ürünler için tasarımlar yapıyorum.

1. senesini doldurmak üzere olan bir sanal dükkanım var. Sürekli yeni tasarımlar ekliyorum, Market linkini incelemeniz için aşağo da verdim, aklınıza takılan bir soru olursa yazabilirsiniz.

2hxpms3.jpg

Kapıda Ödeme seçeneği: Aktif

(Kapıda ödeme seçeneği yoğunluktan dolayı ara sıra kapandığı için forumda sürekli güncellemesini yapacağım.)

Markette bulunmayan ve ya ''Şu tasarım Spor Kesim tişört üzerinde olsaydı daha iyi olurdu'' dediğiniz ürünler için ''Özelleştirme'' seçeneği var, mesela Esdeath tasarımını Kapşonlu üzerinde istiyorsunuz, ''Ürünü Özelleştir'' butonuna basarak solda ki kategori'den Kapşonlu ve ya istediğiniz herhangi bir ürün üzerine baskı yaptırabiliyorsunuz. Resimli bir şekil de onu da anlattım Spoilerda ki link'ten bakabilirsiniz.

Resimli Anlatım

wmif7l.jpg

Video Anlatım

NOT: Özelleştirilen ürünler de, kişi kendi zevkine göre düzenlediği için geri iadesi yapılamıyor, o yüzden dikkatli şekil de ürün üzerinde oynama yapın. :)

Market Linkihttp://www.tisho.com/dukkan/neet_2283

Markette ki bir kaç tasarımın resmi;

M70OtqD.png

D0EvGRi.png

5pUHnlP.png

TVJpkkU.png

lGp5jvg.png

q0M7JbV.png

L102x2L.png

ybMlR84.png

8v4Hfwk.png

sondYLF.png

VzrLioF.png

KQOllBu.png

qapB0Kk.png

Mousepad'ler

Link: http://www.tisho.com/dukkan/kategori/neet_2283_4268

MSMyRm1.png

kygiKuS.png

4qsCDEi.png

yxdrf7t.png

WnPS6Qa.png

BjHoeBj.png

31.8.2015 tarihinde eklenenler;

Charlotte Animesi ZHIEND Tişörtleri ve telefon kapağı tasarımları markete eklendi ^_^

2cohh95.jpg

16lbtjd.jpg

al16km.jpg

2ue1ue1.jpg

339jbj4.jpg

9.11.2015 tarihinde eklenenler

Steins;Gate "This is Steins;Gate's Choice. El Psy Congroo" Tişörtleri markete eklendi.

xlzfgy.jpg

Düzenlenme: Erascupin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Türk Anime, konu başlığında belirttiğim gibi Tişört, Kupa, Yastık, Tablo, Mousepad vb. ürünler için tasarımlar yapıyorum. 1. senesini doldurmak üzere olan bir sanal dükkanım var. Sürekli yeni

Berserk, Ghost in The Shell, Jojo, Hunter x Hunter, Gintama, Ginga Eiyuu Densetsu, Rurouni Kenshin, Monogatari Series, Monster, Shigurui v.b. görmek isteriz. :LTkJN9u: Özellikle siyah renk t-shirt ve

En sondaki ürünü istiyorum   :bled1-onion-head-emoticon:

Posted Images

1-4 deki tişörtleri çok beğendim de hani kumaşı ney çok aşırı mı ince ?  

%100 Pamuk malzeme kullanılıyor, kumaş kalınlığı orta derecede. Erkek tişörtler de Siyah, beyaz, gri, füme, kırmızı, lacivert olarak 6 ayrı renk seçeneği ve S ~ XXL bedenleri var.Tişört kesimini kendin özelleştirebiliyorsun site de, spor kesim, uzun kollu, kapşonlu gibi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hep yeni serilerin resimleri var, neymiş bu tokyo ghoul arkadaş. "Anime is not for Kids" yazısı güzelmiş :P One Piece, Death Note, Naruto, Bleach, Berserk v.b. resimleride görelim -_-

Hepsini eklemedim aslında.

OP, Death Note, Bleach, Naruto var, eski serilere biraz daha ağırlık vericem, nostalji'yi daha çok seviyor insanlar :) Ara ara diğerlerini de eklerim konuyu güncelleyip.

Hestia ve Akame li olan hoşuma gitti özelden link alabilirmiyim :D

Gönderiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.