Jump to content

Anime Baskılı Ürünler (Steins;Gate Tişötleri eklendi l 8.11.2015)

Erascupin

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Türk Anime, konu başlığında belirttiğim gibi Tişört, Kupa, Yastık, Tablo, Mousepad vb. ürünler için tasarımlar yapıyorum. 1. senesini doldurmak üzere olan bir sanal dükkanım var. Sürekli yeni

Berserk, Ghost in The Shell, Jojo, Hunter x Hunter, Gintama, Ginga Eiyuu Densetsu, Rurouni Kenshin, Monogatari Series, Monster, Shigurui v.b. görmek isteriz. :LTkJN9u: Özellikle siyah renk t-shirt ve

En sondaki ürünü istiyorum   :bled1-onion-head-emoticon:

Posted Images

Acaba telif gibi birşey söz konusu mu ? 

Telif haklarını için gerekli izinler alınıpta mı basım yapıyorsunuz .?  :confused-onion-head-emoticon:

Evet, Tişört üretimi, baskı ve satış tamamen yasal, ürün etiketiyle resimde görülen şekilde geliyor. Tasarım da telif olursa kaldırılıyor ve ya eklendiği gibi reddedilip onaylanmıyor.

HnEmBrk.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kupa ve anime afişleri gibi çalışmalarında olacak mı? Konunda yazdıysan bakamadım diğer sayfalara girince pc fazla kasıyor  :ph34r:

Konuya kupaları eklemedim sanırım, Kupa kategorisi var  ^_^

Buradan bakabilirsin, http://www.tisho.com/dukkan/kategori/neet_2283_3731 çeşit arttırıyorum

Afiş değil de, canvas tablo olarak var (En 45cm x Boy 35cm) onların fiyatı yüksek olduğu için markete eklememiştim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konuya kupaları eklemedim sanırım, Kupa kategorisi var  ^_^

Buradan bakabilirsin, http://www.tisho.com/dukkan/kategori/neet_2283_3731 çeşit arttırıyorum

Siteyi hemen ekledim  :rolleyes: Diyelim ki baskılı kupa istedim ama kupa bardak modelini beğenmedim daha afili bir eşey istiyorum değiştire biliyor muyuz   :whistling: çok şey mi istedim  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Siteyi hemen ekledim  :rolleyes: Diyelim ki baskılı kupa istedim ama kupa bardak modelini beğenmedim daha afili bir eşey istiyorum değiştire biliyor muyuz   :whistling: çok şey mi istedim  :D

Kupalar 2 çeşit, eklemediğim kupa çeşidi ''Sihirli Kupa'' dedikleri, kupa boş olduğunda üzerinde resim gözükmüyor, su ya da herhangi birşey doldurunca üzerinde ki baskı gözüküyor  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.