Jump to content

hunkokefendi

Önerilen İletiler

İsmim Mustafa. İstanbul Teknik üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Yıllardır anime izler, takip ederim. 2 ay kadar önce de hunkokefendi.com adlı siteyi kurdum. Hem yazarlık hem editörlük hem de grafikerlik yapıyorum. Güncel anime ve e-spor ağırlıklı oyun haberlerini paylaşıyoruz. Yurt dışı haber kaynaklarından ve hatta direkt Kodensha, Shueisha gibi yayıncıların sayfalarından haber çeviriyoruz. Bu sebeple hem en hızlı hem de kesinlikle doğru haberler veriyoruz. Ekibimize katılmayı düşünebilecek olan arkadaşlarımız olursa sosyal medyadan ulaşmaya çalışsınlar Çok teşekkürler ve tekrar merhabalar herkese

Tam bilmiyorum forum kurallarını da okudum bir şey göremedim ama eğer sorun olmuyorsa sitemizin adreslerini de paylaşayım :) Sorun oluyorsa lütfen söyleyin kaldırayım :)

Site : hunkokefendi.com

Facebook : https://www.facebook.com/pages/Hunkokefendi/1580563375537434?ref=tn_tnmn

Twitter : @hunkokefendi

Google+ : hunkokefendi.com

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Hoşgeldin Mustafa  :hi-onion-head-emoticon:    İyi forumlar :D

Hoşgeldin.

H.g bende Ayhan

Hoşbuldukk :)

İletilerini böyle teker teker atma istersen flooddan sayılır mı bilmiyorum da 4-5 kişi biriktikten sonra sonra yazsan iyi olur gibi kurallar açısından ama önemli o an cevap vermen gereken bir yazı var ise yazarsın ona bir şey diyemem. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İletilerini böyle teker teker atma istersen flooddan sayılır mı bilmiyorum da 4-5 kişi biriktikten sonra sonra yazsan iyi olur gibi kurallar açısından ama önemli o an cevap vermen gereken bir yazı var ise yazarsın ona bir şey diyemem. :D

:) Kusura bakma ya. Biraz acemilik var :( Bilgilendirdiğin için çok sağol :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.