Jump to content

( 12 / 12 ) Akagami no Shirayuki-hime

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Akagami no Shirayuki-hime Anime Türü : Fantastik, Romantik, Dram, Shoujo Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : Sinsine Düzenleme : Sinsine Özet;

Biraz Akatsuki no Yona yi hatırlattı. Sevecekmişim gibi hissettim :D Şimdiden kolay gelsin.

Accayip hevesle bekliyorum. :cheer2-onion-head-emoticon:  Mangası çok eğlenceliydi  :7:

Posted Images

İngilizce adı zaten "Kırmızı Saçlı Pamuk Prenses" :) serinin içinde de Pamuk Prenses'deki sahnelere atıf yapılıyor. Hitap ettiği kitleye gelince, bayan ya da erkek olarak ayırmayı doğru bulmuyorum, serinin içinde yer alan türler konunun başında açıkça yazıyor. Bu da bu türlerden hoşlanan erkek ya da bayan fark etmez herkese hitap ettiği anlamına geliyor. Yine de çeviren arkadaş olarak teşekkür ediyorum şimdiden  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

11-12. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Bizden takip ettiğiniz için teşekkür ederiz efenim :) Yeni serilerde görüşmek üzere, iyi seyirler...

Dipnot: Paylaştığım her bölümü beğenerek desteğini esirgemeyen çevirmen arkadaşım "Laetitia"ya da gönülden teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahhhh sonu hiçde güzel değildi, neydi bu şimdi, çok mu basitti ne , bir türlü nasıl yorum yapacağımı bilemedim, başlangıçta gerçekten de sezonun en iyi romantik animelerinden biri olmaya adaydı, ama nedense bitirelim gitsin gibi bir hava ile tamamlandı, şaşırttı beni açıkçası

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. sezonu gelecek diye sezon finalini pek önemsemediler galiba, ben de biraz yorumsuz kaldım açıkçası :D Ama güzel bir seriydi, ben çevirirken keyif aldım. Sanırım entrikaya, 3. şahıslara, nifak sokan sorunlu tiplere alışık olduğumuz için arkadaşlıkların ve aşkın bu kadar pürüzsüz ilerlemesi bizi kesmiyor, hepimiz birer sadistsek demek ki :D Ama 2. sezonda Obi ve Kihal'den farklı kafalara gireceklerine dair şüphelenmiyor değilim, bakalım neler olacak göreceğiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.