Jump to content

( 13 / 13 ) Overlord

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Overlord

Anime Türü : Aksiyon, Fantastik

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 2015

Çevirmen : jans09

Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)

Özet; Hikaye, çok popüler bir online oyun olan Yggdrasil'in bir gün kapanması ile başlar; ancak başkahraman Momonga çıkmamaya karar verir. Momoga sonradan "en güçlü büyücü" olan iskelete dönüşür. Dünyaları değiştiği için aslında oyuncu olmayan karakterler (NPC) duyguları hissetmeye başlarlar. Ailesi, arkadaşları ve yaşadığı bir yeri olmayan, sadece normal bir genç olan Momonga, oyunun dönüştüğü bu yeni dünyayı ele geçirmeye çalışır.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 137
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Overlord Anime Türü : Aksiyon, Fantastik Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine) Özet; Hikaye, çok popüler

Oyunlarla ilgili olan seriler neden hoşuma gidiyor. Bekliyorum bu seriyide 4 gözle   :embarrassed4-onion-head-emotico  Kolay gelsin şimdiden Sinsine ve jans09 

Bu animede yaz animelerin arasında en sevdiklerim arasında emeği geçen herkese teşekkürler :D

Posted Images

Kolay gelsin janset ve diğer arkadaşlara, tam hatırlayamıyorum ama ilgi çeken yeni serilerden biriyfi bu anime. İskelet karakterini görünce He-Man çizgi filmindeki iskeletor geldi aklıma :P

Teşekkür ederim ve yalnız olmadığıma sevindim çünkü iskelet deyince benim de aklıma ilk Diablo oyunundaki tek vuruşta ölen iskeletler ve İskeletor (He-Man) gelmişti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.