Jump to content

( 13 / 13 ) God Eater

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : God Eater

Anime Türü : Aksiyon, Fantastik, Askeri, Bilim Kurgu

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 2015

Çevirmen : jans09

Düzenleme : Sinsine

Özet: Aragami adlı gizemli canavarlar, 2071'de Japonya'dan başlayarak neredeyse tüm dünyanın yok olmasına neden olur. Fenrir olarak bilinen bir organizasyon, Aragamilerin hücrelerinden, Aragamileri yok etmek amacı ile God Arcs (Tanrı Yayları) isimli silahı geliştirir. Aragamileri yok etme konusunda uzman olan bu kişilere God Eaters (Tanrı Yiyenler) denilir. Başlangıçta Tanrı Yiyenler sadece silah ya da kılıç formundaki Tanrı Yaylarına sahiptir ancak sonra yeni bir tür silah ve kılıç formu oluştuğu tespit edilir. O zamandan sonra onlar da yeni ve eski tipler olarak sınıflandırılır.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 195
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : God Eater Anime Türü : Aksiyon, Fantastik, Askeri, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sinsine Özet: Aragami ad

God Eater bir kez daha bir hafta ertelendi.. İyi sabırlar.... 

Konusu acayip hoşuma gitti bekliyorum 4 gözle :D yeni çıkacak olan seriler çok güzel seçilmiş ya    Kolay gelsin Sinsine ve Jans09

Posted Images

• 5 hafta sonra...

Harika bir seriye el attımışsınız ve kolay gelsin şimdiden.

Acaba altyazı.org'ta alt yazınızı paylaşıcak mısınız ? 

Arşivci olarak animeleri raw indirip alt yazı dosyaları ile aynı klasörde tutuyorum, izleyeceğim zamanda birlikte açıyorum.
Altyazı.org'a alt yazı dosyalarınızıda eklerseniz çok iyi olur mevcut şuan 1 tane var ve oda uyum sağlamamakta.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin Janset, bir seriye daha el atmjşın ;) hmm Post Apocalyptic bir dünyada geçiyor...

Sağ ol.. Bu sezon baya bi anime çevirim var :D Geçen sezonun açıklarını kapatıyorum :)

DUYURU: 0 diye adlandırılan bölüm, 2009 da çıkmıştı hatta Türkanime TV sitesinde de çevirisi var ama alt yazı dönemin şartları gereği kötü bir ingilizce MP4 üzerine yapılmıştı. Çünkü temiz bir mkv ya da raw yoktu. O yüzden çevirdim. Haberiniz ola. Zaten vardı bu denilmesin, çeviren arkadaş da kesinlikle yanlış anlamasın. :P İyi seyirler.... yellow-hair-girl-emoticon-11.gif?1301940

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.