Jump to content

Bu Söz Kimin?

Mileydi

Önerilen İletiler

Amygirl, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Senin "Eğer şansı olmasaydı savaştan bu kadar nefret etmezdi. Savaştan nefret etmesine rağmen, savaşta güçlü. Kendi insanlarını bu kadar çok düşünürken, herkesten daha çok askeri öldürüyor. Ben görebiliyorum, arkasında, kurban ettiği sayısız insanın toplandığını. O gerçekten karmaşık, çelişkilerle dolu bir insan."

sorundan devam ediyoruz.

Youjo Senkiden mi acaba demiştim

Cevabını bildiklerimizi sorsak daha iyi olur bence :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Hayır oradan değil. Zaten orada ki karakter savaştan nefret etmiyor sadece rahat bir hayat istiyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 123
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oyunumuz gayet basit anime ve mangalarda beğendiniz, size ilginç gelen söz veya diyalogları yazıp kime ait olduklarının bulunmasını istiyorsunuz. Soruya cevap veren kendi sorusunu sorup oyunu devam et

yumulonely, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Akame Ga kill aklıma geldi ama?

Maalesef :) Çıtayı biraz fazla mı yükselttim :)

Vega, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Haikyuu 3.s-03 b.PNG

Bende yakın zamanda duyduğumu hatırlıyordum ama grand blue gibi komedi animesindendir diye düşünüdüm :D

Animenin baş harfini falan söyleyeyim mi yada başka bir ipucu vereyim? :)

@Amygirl admin zor oldu gibi benim söz, değiştireyim mi?

Düzenlenme: pegasusejder tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Maalesef :) Çıtayı biraz fazla mı yükselttim :)

Bende yakın zamanda duyduğumu hatırlıyordum ama grand blue gibi komedi animesindendir diye düşünüdüm :D

Animenin baş harfini falan söyleyeyim mi yada başka bir ipucu vereyim? :)

@Amygirl admin zor oldu gibi benim söz, değiştireyim mi?

ipucu verebilirsin 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

ipucu verebilirsin 

"Eğer şansı olmasaydı savaştan bu kadar nefret etmezdi. Savaştan nefret etmesine rağmen, savaşta güçlü. Kendi insanlarını bu kadar çok düşünürken, herkesten daha çok askeri öldürüyor. Ben görebiliyorum, arkasında, kurban ettiği sayısız insanın toplandığını. O gerçekten karmaşık, çelişkilerle dolu bir insan."

Ya şimdi belli başlı şeyler var onları söylersem çok kolay olur. Şunları açıklayayım, ana karakterin saldırdığı ülke zamanında bizim karakterin köyünü yıkmış ve o köyden sadece iki kişi sağ kalıyor, biri de bizim karakter. Bizim karakteri bir komutan yanına alıyor ve eğitiyor. Kendisi de bir komutan oluyor ve savaşı bitirmek için köyünü yıkan ülkeye saldırıyor. Bu yüzden ana karakterin yanında bulunan kişi bu yorumda bulunuyor. 

Hatta şunu da söyleyeyim iyice kolaylaşsın türünün tek örneği bir anime. :D  Düzenledim @Amygirl admin. :) 

Artık bulunsun da bende rahatlayayım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya şimdi belli başlı şeyler var onları söylersem çok kolay olur. Şunları açıklayayım, ana karakterin saldırdığı ülke zamanında bizim karakterin köyünü yıkmış ve o köyden sadece iki kişi sağ kalıyor, biri de bizim karakter. Bizim karakteri bir komutan yanına alıyor ve eğitiyor. Kendisi de bir komutan oluyor ve savaşı bitirmek için köyünü yıkan ülkeye saldırıyor. Bu yüzden ana karakterin yanında bulunan kişi bu yorumda bulunuyor. 

bunu repliğini tekrar yazıp arkasından ipucu: şeklinde yazmalısın :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 17 saat önce tarihinde yazdı:

"Eğer şansı olmasaydı savaştan bu kadar nefret etmezdi. Savaştan nefret etmesine rağmen, savaşta güçlü. Kendi insanlarını bu kadar çok düşünürken, herkesten daha çok askeri öldürüyor. Ben görebiliyorum, arkasında, kurban ettiği sayısız insanın toplandığını. O gerçekten karmaşık, çelişkilerle dolu bir insan."

Hatta şunu da söyleyeyim iyice kolaylaşsın türünün tek örneği bir anime. :D  Düzenledim @Amygirl admin. :) 

Artık bulunsun da bende rahatlayayım. :)

Kimse bulamadı herhalde oyunun tıkanmaması için sözü değiştiriyorum: "Işık ne kadar kuvvetli ise düşen gölgelerde o kadar karanlıktır."

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.