Jump to content

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Mileydi

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 142
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Başlıktan anlaşıldığı üzere herhangi bir anime veya manga serisini olabildiğince kötü anlatacağız. Bunu yaparken tabi ki bahsettiğimiz serinin hangisinin olduğu anlaşılması için görselini ekleyeceğiz.

Bi hoca var bildiğin hentaiden fırlama

Bir tane keko var yeni doğmuş bebeklerden bile çok ağlıyo bi psikopat kız da bu çocuğu susturmak için gerekirse adam öldürüyo

Posted Images

• 3 ay sonra...

Kuroko No Basket

Kuroko diye bir bebe var. Ortaokulda takım arkadaşları bunu pas pas ediyorlar, bu da sinirlenip "Oğlum hepinize göstericem bittiniz siz!" diyor. Sonra bizimki Lise'ye geçiyor, küçücük boyu ile aklınca milleten intikam alıyor. Neymiş efenim? "Ben gölgeyimmiş" hadi ordan orada şut attığını hepimiz biliyoruz, bir de pas attım diye hava atıyor. Kagami olmasa görürdüm ben bunu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Annesini öldüren devlerden intikamını almaya yemin eden bir çocuğun etrafında gelişen ölüm kalım savaşı diyelim. Lakin ne hikmetse yemini eden kendisi, kendisinin kıçını kurtaran her daim üvey kız kardeşi. Kısaca olayın merkezinde onun olduğuna bakmayın kız kardeşi başta olmak üzere bir iki karakter ana karakterimizden çok daha ünlü  :P

Spoiler

list_640px.jpg?1389666081

Düzenlenme: jans09 tarafından
Resimler spoiler içineeee :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bildiğin iyi aile çocuğu, pısırığın teki, okulun kabadayılarından sürekli dayak yiyen bu ağzı süt kokan bebe gün gelecek ringlerin tozunu attıracak de git zaten 1.50 mi 1.60 mı boyu var birde boks yapacak, zaten yan karakterlerde bir tuhaf yanlığınızı bilin çekilin köşeye yok illa ben daha karizmatiğim ben daha komiğim yarışına girecekler   <_<

hajime-no-ippo-111265.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.