Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mileydi

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Önerilen İletiler

Millet birbirinin üstüne çıkmış , üstteki keyiflenmiş , alttaki ezilmiş XD

Spoiler

tumblr_static_official-artwork-hetalia-3

jans09 tarafından düzenlendi
Resimler spoiler içineeee :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir anime var, cok harika bir muzik grubunu anlatiyor. Kulaga hos gelen sakin bir muzik yapiyorlar. Hatta ana karakter isvec popunu ornek aliyor.

Spoiler

animu.ru-detroit-metal-city-(1024x768)-w

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kuroko No Basket

Kuroko diye bir bebe var. Ortaokulda takım arkadaşları bunu pas pas ediyorlar, bu da sinirlenip "Oğlum hepinize göstericem bittiniz siz!" diyor. Sonra bizimki Lise'ye geçiyor, küçücük boyu ile aklınca milleten intikam alıyor. Neymiş efenim? "Ben gölgeyimmiş" hadi ordan orada şut attığını hepimiz biliyoruz, bir de pas attım diye hava atıyor. Kagami olmasa görürdüm ben bunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Annesini öldüren devlerden intikamını almaya yemin eden bir çocuğun etrafında gelişen ölüm kalım savaşı diyelim. Lakin ne hikmetse yemini eden kendisi, kendisinin kıçını kurtaran her daim üvey kız kardeşi. Kısaca olayın merkezinde onun olduğuna bakmayın kız kardeşi başta olmak üzere bir iki karakter ana karakterimizden çok daha ünlü  :P

Spoiler

list_640px.jpg?1389666081

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğin iyi aile çocuğu, pısırığın teki, okulun kabadayılarından sürekli dayak yiyen bu ağzı süt kokan bebe gün gelecek ringlerin tozunu attıracak de git zaten 1.50 mi 1.60 mı boyu var birde boks yapacak, zaten yan karakterlerde bir tuhaf yanlığınızı bilin çekilin köşeye yok illa ben daha karizmatiğim ben daha komiğim yarışına girecekler   <_<

hajime-no-ippo-111265.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok