Jump to content

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Mileydi

Önerilen İletiler

Amygirl, 2 saat önce yazdı:

Bir kere o animede en çok kötüleyeceğin şey şu:

Adam Tanrılara en yakın rütbedeki rahip ama ateist.. Budist ama tütün ve alkol kullanıcısı :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Ya o ürünlerin bahsi yasak ya bizde o yönleri kötüleyemedim daha neler neler var ama gömemiyorum ki  Sanzo bu Kakkoi :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 142
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Başlıktan anlaşıldığı üzere herhangi bir anime veya manga serisini olabildiğince kötü anlatacağız. Bunu yaparken tabi ki bahsettiğimiz serinin hangisinin olduğu anlaşılması için görselini ekleyeceğiz.

Bi hoca var bildiğin hentaiden fırlama

Bir tane keko var yeni doğmuş bebeklerden bile çok ağlıyo bi psikopat kız da bu çocuğu susturmak için gerekirse adam öldürüyo

Posted Images

Hmm haydi bulalım bir tane

Bir tane geri kafalı çocuk bi lise sınavını bile geçemiyor ailesinin bulduğu bir işsiz okuluna kaydoluyor sonra işte bildiğimiz romantizm sahneleri kız çocuğun üzerine düşer yok bir yerine dokunur sonra bu kız vampir çıkıyor falan felan daha anlatmayacağım çünkü amaçsız bir anime

Spoiler

latest?cb=20151118024209 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Öyle bir anime düşün ki kendine özgü bir konu yapsın. İçine rustik bir hava katsın. Karakterleri melek görünümlü günahkarlar olacak. Bitkinin içinde büyüyüp doğacak. Kanadı olup uçamayacak, zırt pırt hastalanacak sonra günahını bulan ortadan kaybolacak nereye gidiyor bunlar beyinler yanacak. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Spoiler

8YkXAA.jpg

Haibane renmei 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Animenin başkarakteri yakışıksız, pisliğin teki olacak.Ruhunda bir gram pislik dolmamış yer olmayacak.Animenin finalinde pislikler kralı olacak.Gördüğünü doğrayacak ve bunların hepsini sadece kendisi gibi pislik, ter ve kan kokan bir mendili kafasına sarıp "aga ben mendili başıma sardım"diyebilmek için yapacak.Animenin son sahnelerinde adam yine mendili başına saracak, amaçsızca dağın tepesinde gezinecek.?Ha, bir de tatlı bir ayıcığı da hiç çekinmeden öldürecek.???

images-2.jpg

Düzenlenme: venusian tarafından
noktalama eksiği
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir anime var, ipe sapa gelmez adamın teki her sezon ortalığı karıştırıp duruyor. Karıştırıyor ama bunu kim toplayacak diye düşünmeden insafsızca karıştırıyor. Zaten ortalık karışsın da aksiyona girelim diye bekleyen mafyasından yeraltı doktoruna, barmen kılıklı ayısından kafasız motorcusuna her çeşit karakter var. Hepsini geçtim bir de liseliler var ki liseli demeye bin şahit ister. Oturup üniversite sınavlarına hazırlanacaklarına çete elebaşı olanı da var vücudunun envai yerinden bıçak çıkaranı da var. 

Durarara.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.