Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mileydi

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Önerilen İletiler

Amygirl, 2 saat önce yazdı:

Bir kere o animede en çok kötüleyeceğin şey şu:

Adam Tanrılara en yakın rütbedeki rahip ama ateist.. Budist ama tütün ve alkol kullanıcısı :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Ya o ürünlerin bahsi yasak ya bizde o yönleri kötüleyemedim daha neler neler var ama gömemiyorum ki  Sanzo bu Kakkoi :admire2-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm haydi bulalım bir tane

Bir tane geri kafalı çocuk bi lise sınavını bile geçemiyor ailesinin bulduğu bir işsiz okuluna kaydoluyor sonra işte bildiğimiz romantizm sahneleri kız çocuğun üzerine düşer yok bir yerine dokunur sonra bu kız vampir çıkıyor falan felan daha anlatmayacağım çünkü amaçsız bir anime

Spoiler

latest?cb=20151118024209 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bir anime düşün ki kendine özgü bir konu yapsın. İçine rustik bir hava katsın. Karakterleri melek görünümlü günahkarlar olacak. Bitkinin içinde büyüyüp doğacak. Kanadı olup uçamayacak, zırt pırt hastalanacak sonra günahını bulan ortadan kaybolacak nereye gidiyor bunlar beyinler yanacak. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Spoiler

8YkXAA.jpg

Haibane renmei 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Animenin başkarakteri yakışıksız, pisliğin teki olacak.Ruhunda bir gram pislik dolmamış yer olmayacak.Animenin finalinde pislikler kralı olacak.Gördüğünü doğrayacak ve bunların hepsini sadece kendisi gibi pislik, ter ve kan kokan bir mendili kafasına sarıp "aga ben mendili başıma sardım"diyebilmek için yapacak.Animenin son sahnelerinde adam yine mendili başına saracak, amaçsızca dağın tepesinde gezinecek.😵Ha, bir de tatlı bir ayıcığı da hiç çekinmeden öldürecek.😨😱😵

images-2.jpg

venusian tarafından düzenlendi
noktalama eksiği

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir anime var, ipe sapa gelmez adamın teki her sezon ortalığı karıştırıp duruyor. Karıştırıyor ama bunu kim toplayacak diye düşünmeden insafsızca karıştırıyor. Zaten ortalık karışsın da aksiyona girelim diye bekleyen mafyasından yeraltı doktoruna, barmen kılıklı ayısından kafasız motorcusuna her çeşit karakter var. Hepsini geçtim bir de liseliler var ki liseli demeye bin şahit ister. Oturup üniversite sınavlarına hazırlanacaklarına çete elebaşı olanı da var vücudunun envai yerinden bıçak çıkaranı da var. 

Durarara.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok