Jump to content

Herkese Merhaba

Nazlıcan
 Share

Recommended Posts

Merhaba millet ben Gülsüm. 30 yaşında öğretmenim. İzlediğim animeler Sailor Moon, Skip Beat, Kaichou wa maid sama. Ay savaşcısını çok eskiden izlemiştim, diğer ikisini yeğenimin zoruyla izledim. :D Ve onun teşvikiyle buraya katıldım. Kuralları okudum ama daha önce forumlarda pek fazla takılmadım bu yüzden yardımcı olursanız sevinirim. ^_^  Ayrıca anime önerilerine açığım.  ^_^ 

• Forum Admin

Ouuuu hoş geldin Gülsüm :) İsmen seslenmemin bir mahzuru olmazsa tabi :) Forum da tek bir ablam var da  :wub:

Skip Beat... Beğendiğini farz ediyorum benim favori shoujom dur :)  Hımmm ama Ren benim  :happy-onion-head-emoticon:  ona göre  :cheer1-onion-head-emoticon:  :D :D

Kimi ni todoke

Itazura na Kiss

Tonari no Koibutsu kun  gibi serileri önerebilirim :)

Animelere önyargısız bir şekilde başladığına çok memnun oldum :) Umarım bu yolda devamı gelir :) Forumda kalıcı olman dileği ile :)

Hoş geldin ya da hoş geldiniz öğretmenim

Hoş buldum  ^_^

Ouuuu hoş geldin Gülsüm  :) İsmen seslenmemin bir mahzuru olmazsa tabi :) Forum da tek bir ablam var da  :wub:

Skip Beat... Beğendiğini farz ediyorum benim favori shoujom dur : :) Hımmm ama Ren benim  : :happy-onion-head-emoticon: ona göre  : :cheer1-onion-head-emoticon: : :D:D

Kimi ni todoke

Itazura na Kiss

Tonari no Koibutsu kun  gibi serileri önerebilirim :)

Animelere önyargısız bir şekilde başladığına çok memnun oldum :) Umarım bu yolda devamı gelir :) Forumda kalıcı olman dileği ile :)

İsmimle seslenmen sorun değil :)

Önerilerin için teşekkür ederim. Açıkcası önyargısız olarak başladığımı söyleyemem. Yeğenim çok çaba sarf etti. :D

• Forum Admin

Hoş buldum  ^_^

İsmimle seslenmen sorun değil :)

Önerilerin için teşekkür ederim. Açıkcası önyargısız olarak başladığımı söyleyemem. Yeğenim çok çaba sarf etti. :D

O zaman o yeğeni tebrik ederim :)

Ben de Gülsüm Hoca diyeceğim :)

• Forum Admin

Az uğraşmadım Emel abla :D

Aferin :D 

Ben de girişimlerde bulunuyorum ama işe yaramıyor hep Kore Dizileri yüzünden :D Dizisi varsa izlemeyiz diyorlar animesini :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.