Jump to content

En sevdiğiniz karakter sesleri?

dosto21

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 197
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tereddütsüz en sevdiğim seiyuu Suzumura Kenichi  :7: Seslendirdiklerinden sevdiklerim say say bitmez ama en sevdiklerimle sınırlayayım. D-gray man  de Lavi :wub: Gintama da Sougo :wub: Donten ni warau

Sırasıyla: 1-Kurome(Akame Ga Kill) 2-Akame(Akame Ga Kill) 3-Esdeath(Akame Ga Kill-Kendisini çok sevmesem de kendisiyle sesi çok iyi uyuyor.) 4-Senna(Bleach) 5-Hitsugaya(Bleach) 6-Ichigo(Bleach)   Edit

Akame (Akame ga Kill) Yui (sword art online) Laura (Infinite Stratos) Hibari (KHMR) Shana (Shakugan no Shana)"Urusai urusai urusaiiiiiiiii♡♥) Dante (Devil May Cry) Rias Gremory (HS DxD) Ve tabiki Relo

Fairy Tail - Natsu (Tetsuya Kakihara)

Magi - Ren Kougyoku (Kana Hanazawa)

Nisekoi - Raku Ichijou (Kouki Uchiyama)

MekakuCity Actors - Haruka (Mamoru Miyano)

Magi - Ja'far (Takahiro Sakura)

Hamarora- Art (Hiroshi Kamiya)

Gin no Saji - Hachiken Yuugo (Ryouhei Kimura) (L-elf'i seslendirmesini de seviyorum ama nedense daha canlı sesi daha hoşuma gidiyor,  hachiken'e daha çok yakışıyor)

Aslında genel olarak bu seiyuu'ları seviyorum ama en yakıştırdıgım karakterleri bunlar yani.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Seslendirme sanatçılarına bakmadan önce seslendirmesine resmen aşık olduğum 4 anime karakteri vardı. Bunlar:

1. Onodera Kosaki (Nisekoi)
  2. Mayuri Shiina (Steins Gate)
  3. Shiina Mashiro (Sakurasou no pet na Kanojo)
  4. Shiro (No Game No Life)

Sonradan farkettim ki bu karakterlerden Onodera ve Mayuri'yi aynı ses sanatçısı "Hanazawa, Kana"; Shiina ile Shiro'yu ise yine başka bir ses sanatçısı olan "Kayano, Ai" seslendiriyormuş  ^_^

Özellikle Onodera'nın seslendirmesi bence gerçekten harikulade, hayran kalmış haldeyim inanın. "Hanazawa Kana'nın" mükemmel bir ses sanatçısı olduğunu düşünüyorum.

"Kayano, Ai" nin ise sesi çok faklı ve özel bir ses olduğu için hoşuma gidiyor. Daha çok sessiz sakin karakterleri canlandırdığından, seslendirme konusunda çok bir çaba sarfediyor gibi görünmüyor aslında  :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.