Jump to content

En sevdiğiniz karakter sesleri?

dosto21

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 197
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tereddütsüz en sevdiğim seiyuu Suzumura Kenichi  :7: Seslendirdiklerinden sevdiklerim say say bitmez ama en sevdiklerimle sınırlayayım. D-gray man  de Lavi :wub: Gintama da Sougo :wub: Donten ni warau

Sırasıyla: 1-Kurome(Akame Ga Kill) 2-Akame(Akame Ga Kill) 3-Esdeath(Akame Ga Kill-Kendisini çok sevmesem de kendisiyle sesi çok iyi uyuyor.) 4-Senna(Bleach) 5-Hitsugaya(Bleach) 6-Ichigo(Bleach)   Edit

Akame (Akame ga Kill) Yui (sword art online) Laura (Infinite Stratos) Hibari (KHMR) Shana (Shakugan no Shana)"Urusai urusai urusaiiiiiiiii♡♥) Dante (Devil May Cry) Rias Gremory (HS DxD) Ve tabiki Relo

Başlıktan da anlaşılacağı üzere izlediğiniz animelerde ki en hoşunuza giden,sesi güzel anime karakterlerini yazacağız :3

Kesinlikle 2'lim var bu konuda,ne zaman konuşsalar ayrı bir güzel geliyor.

Akabane Karma/Ansatsu Kyoushitsu

Hisoka/Hunter x Hunter 2011

Ya sizinkiler?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hımmmmm....

Kakashi Hatake - Naruto

Hijikata - Gintama  :wub:

Matsudaira- Gintama :D Adam Polis şefi ama mafya babası gibi konuşup takılıyor çok komik bir karakter sesi çok yakışıyor :D 

Erza - FT  Sesi incecik olmayan kadınları çok seviyorum  :D Gerçi seiyyunun o karakterde gördüğü şeye bağlı mesela Hinatanın seiyyusu Nana Mizuki aslında çok tok sesli bir kadın soprano olabilir  :huh: ama Hinatada ince bir ses kullanmayı uygun görmüş  ^_^

Yine Natsu nun sadece teknik uygularken kullandığı ses tonunu çok seviyorum :)

asskfhgfjkd kızmayın ama Ichiya sanın sesi de çok güzel :D Aizen i de aynı seiyyu seslendiriyor asjgfkhdgkh Maaaannnnnnn :D

Katsuyuki Konishinin seslendirdiği tüm karakterlerin sesini beğeniyorum  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SnS-Shana zaten Rie ablamız seslendirir kendisini Mahşerin 4 tsunderesini seslendiren ablamız

Bleach-kızın adını unuttum İchigo'nun en küçük kardeşi sesi çok şirindi la onun

FT-Zeref bu adamı canlandırdığı karakter yüzünden seviyorum sanırım (bu adamın sesini Katsuranın ağzında gevşek bir sesle duyunca da uyuz olurum)

Gintama-Shinpachi karakterine çok uygun bir sesi var ama şu adamın sesini başkakarakterde görünce uyuz oluyorum benim için bu karakterin seslendirmeni artık Shinpachinin kendisi

Sevdiğin karakterin sesini sevmediğin bir karakterde görmek de çok kötü bir şey yav

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.