Jump to content

Senin yaptıktan sonra pişman olduğun şey ne ?

Dj-Morphosis

Önerilen İletiler

Merhaba 

Malum Ramazan'ın ilk günü zamanda geçmek bilmiyor biraz vakit geçirelim.

(Bu tarz bir konu baktım ama bulamadım yani aynısı açılmış mı açılmamış mı. Açılmadığını gördüğüm için  açtım )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

sahurda az su içtiğim için pişmanım :D

Merhaba  Malum Ramazan'ın ilk günü zamanda geçmek bilmiyor biraz vakit geçirelim. (Bu tarz bir konu baktım ama bulamadım yani aynısı açılmış mı açılmamış mı. Açılmadığını gördüğüm için  açtı

Anlık parlamalarım. 

Amacım konunu baltalamak değil :D ama itiraf köşesi sence bu kategoriye girmiyor mu ? Mantık olarak hani. :D

Sende bir örnek vereydin iyi olurdu. :P

Gerçi şimdi düşününce itiraf köşesine yazınca ille pişman olmak da gerekmiyor. '-'

Düzenlenme: Pelin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hımmm itiraf farklı bişi benim  açımdan bakıldığında ama bir bakımada yaptıktan sonra pişman olduğun şey burada gizlilik içermeyen bir anlam var.

İtirafın anlamına bakıldığındada, Başkalarınca bilinmesi sakıncalı görülen bir gerçeği saklamaktan vazgeçip açıklama, söyleme, bildirme. gibi anlamları varki yaptıktan sonra pişman olduğun şeyler  öğrenilmesi sakıncalı felan değil nede olsa hani okulu bırakırsın bu pişmanlıktır ama öyle aman aman bir  saklanması gereken  başkasının bilip bilmemesinin sakıncalı olacağı bir durum değil.

Ben bu yönde düşündüğüm için konuyu açtım ama eğer rahatsızlık duyulucak birşeyse elbette konu kapatılabilir.

Düzenlenme: Dj-Morphosis tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hımmm itiraf farklı bişi benim  açımdan bakıldığında ama bir bakımada yaptıktan sonra pişman olduğun şey burada gizlilik içermeyen bir anlam var.

İtirafın anlamına bakıldığındada, Başkalarınca bilinmesi sakıncalı görülen bir gerçeği saklamaktan vazgeçip açıklama, söyleme, bildirme. gibi anlamları varki yaptıktan sonra pişman olduğun şeyler  öğrenilmesi sakıncalı felan değil nede olsa hani okulu bırakırsın bu pişmanlıktır ama öyle aman aman bir  saklanması gereken  başkasının bilip bilmemesinin sakıncalı olacağı bir durum değil.

Ben bu yönde düşündüğüm için konuyu açtım ama eğer rahatsızlık duyulucak birşeyse elbette konu kapatılabilir.

Sonradan yazıma ekleme yaptım fark ettiysen tabi ?

Seninle aynı anda olmuş T.T Ben düzenlememi bitirmişim sende iletini atmışsın 50.dakikada görememen normal tabi ama açıklamamı sonradan görüp iletine ek yapabilirdin. 

Düzenlenme: Pelin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üzgünüm fark etmedim. Neyse bir sorun yok zaten :D boş ver.

Evet yok, bende bişiler yazayım o kadar gelmişken. :D

Hımm.. Kıskançlığım ve bunu kıskandığım kişiye aşırı belli etmem veya istemeden insanları üzmem, Sinirli iken kendimi 'bilerek' tutmamam ve kırıcı konuşmam. İnsanların bazılarına haddinden fazla değer vermem, Kendimi yok yere üzmem, Ailemi üzmem, Bilgisayarda internette fazla zaman geçirmem vs. vs. uzar bu ya başka zamana artık diğerleri de. xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet yok, bende bişiler yazayım o kadar gelmişken. :D

Hımm.. Kıskançlığım ve bunu kıskandığım kişiye aşırı belli etmem veya istemeden insanları üzmem, Sinirli iken kendimi 'bilerek' tutmamam ve kırıcı konuşmam. İnsanların bazılarına haddinden fazla değer vermem, Kendimi yok yere üzmem, Ailemi üzmem, Bilgisayarda internette fazla zaman geçirmem vs. vs. uzar bu ya başka zamana artık diğerleri de. xD

Pişmanmısın ki bunlardan yapdıktan sonra ğişman olduğunuz şeyler neler diye sormuş . :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.