Jump to content

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Amygirl

Önerilen İletiler

Lycaenidae, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha onurlandım efendimiz. :D Cinsiyet olarak dişi birey bana pek çıkmıyor zaten. :D

Sana da bir karakter düşüneyim ben de. 

Ya aslında şunu da diyebilirdim ama pek karakteriniz uyuşmuyor gibi

Spoiler

Clannad+%2528Dub%2529+Episode+002+-+Watc

Yani bu karakter sadece kitap okuyor ve sosyalliği yok falan tam sana uyuşmuyor gibi :D Aklıma da direkt yukarıda attığım karakter geldi ne bileyim adam karizma yani :D Sende mükemmelsin eşleştirince (senin yanına yaklaşamasa da) o çıkıyor gibi oldu :D 

Düşün bakalım, acaba ne bulacaksın :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 254
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hmm Sasuke ye benziyordur bence :)

Rias gremory

Posted Images

pegasusejder, 12 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Yani bu karakter sadece kitap okuyor ve sosyalliği yok falan tam sana uyuşmuyor gibi :D Aklıma da direkt yukarıda attığım karakter geldi ne bileyim adam karizma yani :D Sende mükemmelsin eşleştirince (senin yanına yaklaşamasa da) o çıkıyor gibi oldu :D 

İnfinite dendogram -> Ray Starling   (aklıma ilk gelenler arasında en uygunu buydu)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 14 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Ben artık kendimi Yang Wen-li'de buldum, normalde izlediğim serilerde benzer kendime karakter bulurum az çok ama bu kadar bana benzeyen... Hajimete desu. :oniondesuplz:Ama senin karakter de benziyor bana ama sadece bazı fikirler ve kitap konusunda. : D Ama karizma olarak evet haklısın, Kubo'nun karakter tasarımları cidden çok hoş.

Ben senin kişiliğini düşündüm ve az çok ilgi alanlarını ve anime listemi açıp tüm animelere hızlıca bakarak bir karakterleri anımsadım, sonuç olarak seni Kanuzari Usa'ya benzettim. : D

Spoiler

a028VLA.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 2 saat önce tarihinde yazdı:

İnfinite dendogram -> Ray Starling   (aklıma ilk gelenler arasında en uygunu buydu)

Maalesef izlemedim :D Karakter nasıl bir şey, gerçi az çok okudum da :D Yine de söylersin :D

Lycaenidae, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben artık kendimi Yang Wen-li'de buldum, normalde izlediğim serilerde benzer kendime karakter bulurum az çok ama bu kadar bana benzeyen... Hajimete desu. :oniondesuplz:Ama senin karakter de benziyor bana ama sadece bazı fikirler ve kitap konusunda. : D Ama karizma olarak evet haklısın, Kubo'nun karakter tasarımları cidden çok hoş.

Ben senin kişiliğini düşündüm ve az çok ilgi alanlarını ve anime listemi açıp tüm animelere hızlıca bakarak bir karakterleri anımsadım, sonuç olarak seni Kanuzari Usa'ya benzettim. : D

İçeriği Görüntüle

a028VLA.png

Sis beni biliyorsun ben hiç anime izlemedim :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: tavsiye ediyor musun bunu? Listeme eklemişim ama izlememişim :D Neyden benzettiğini de yazarsın artık :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.