Jump to content

2015 Temmuz Animeleri!!!

Mileydi

Önerilen İletiler

Aşağıdakiler ilgi çekici geldi, birde dragon ball super nasıl olur onu merak ediyorum biraz.

Gangsta.

Joukamachi no Dandelion = Biri bizi gözetliyor yarışması gibi

To LOVE-Ru Darkness 2

Overlord

Prison School

Not = Bu arada konuları kaynatmayın, yorumlar silinecek ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gangsta.   Tür: Aksiyon, Dram, Seinen Tarih: 02.07.2015 Stüdyo: Manglobe Format: TV Serisi   Ergastulum şehrindeki mafyanın gücünün hakim olduğu, hırsızların kol gezdiği, seks işçiliğinin yaygın

Aşağıdakiler ilgi çekici geldi, birde dragon ball super nasıl olur onu merak ediyorum biraz.   Gangsta. Joukamachi no Dandelion = Biri bizi gözetliyor yarışması gibi To LOVE-Ru Darkness 2 Overlord Pri

Chaos Dragon: Sekiryuu Sen`eki: Karakterler güzele benziyor da Konusu Pek İlgi çekici değil

Akagami no Shirayukihime: İşte Benim Romantizm Anlayışıma uygun bir anime olacak gibi bunu özenle takip edeceğim

Overlord: İlginç Konusu var Güzel bir şey olacak gibi sanki

Dragon Ball: Kai'yi bitirip de bu seriyi takip etmek isterdim de Şu an baya bir seri var önümde izleyip isteyip de izleyemeyeceğim bir seri

Bu Bikinili Savaşçılar olan anime de 3 dakikalık mı neymiş sanırım Boş verin Saçma boş Fanservice animesi Ecchi animelerinden adam çıkmaz zaten

O Değil de İnsan eskisi gibi Günümüz dünyasında geçen Biraz daha gerçekci,Ağır,Sağlam animeler bekliyor Bir Death Note Bir Code Geass kolay kolay yetişmiyor :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haikyuu!! ve Durarara!! beklediklerim. ^_^

Gangsta ve Classroom Crisis ilginç duruyolar. Working!!!'i de merak ediyorum ama önceki sezonları izlemedim daha.  -_-

Bir de bir detektif gördüm orda, Rampo Kitan'a da bakmalı. ^_^

Diğerlerinden de bayağı ilgimi çeken var. Sezonun yarısı ilginç neredeyse. :lol: Diğer yarısı da ecchi zaten.  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakemo No Ko çizim olarak ilgimi cekti. Karakterleri ruhsuzlastiran pariltilarla dolu artik cogu anime. Cok dogal duruyor. Fragmanda Kyuta da ilgimi cekti. Ama konu yuzeysel olmaz umarim. Zaten cok fazla yuzeysel anime izledim, daha derin seyler ariyorum artik.

İlginc gelen animeler var. Tarihili shoujolu animeyi de merak ettim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakemo No Ko çizim olarak ilgimi cekti. Karakterleri ruhsuzlastiran pariltilarla dolu artik cogu anime. Cok dogal duruyor. Fragmanda Kyuta da ilgimi cekti. Ama konu yuzeysel olmaz umarim. Zaten cok fazla yuzeysel anime izledim, daha derin seyler ariyorum artik.

İlginc gelen animeler var. Tarihili shoujolu animeyi de merak ettim. :D

Bende bakmıştım daha önce de, fazla amerikanvari gelmişti bana, disney yapımlarını çok andırıyor :wacko:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende bakmıştım daha önce de, fazla amerikanvari gelmişti bana, disney yapımlarını çok andırıyor :wacko:

Sirf arena bile o hissi veriyor. Canavarlar da oyle. :( Yine de cizimleri cok hos. Cok animede yok bu dogallik. :D Birbirinin tipa tip aynisi jelibon yuzler rahatsiz ediyor artik. :/ Sevimliligi seviyorum ama de yeter. Ozellikle ecchi/erkeklere htap eden animelerde boyle. Oyle yuzleri gorunce hic okumadan gectiklerim oldu, pisman degilim. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.