Jump to content

Gintama

Share

Recommended Posts

• Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bu konu olmazsa forum da olmaz!!!!

Sadaharu ve Elizabeth forevaaaaaaaa yehuu :D

evet :D ay çok hoşuuma gitti ya o sahne :D :D umarım öldürür bir gün elizabethle sadaharu ohh :D

ginpachi sensei nasıl gintoki çizilceğini öğretmişti ben de tek bir resim haline getirdim buyrun:

Resmi ekleyen

ben de çizmeyi deneyeceğim buradan koyarım nasıl olduğunu siz de çizerseniz siz de koyun :D

gin-san ı çizmek çok kolay ama buradakini animedeki hali çok zor.

51. bölüme gelmiş bulunmaktayım 1. sezon bitti :D

hijikatanın yemek şovu fikri harikaydı yemek sadece mayonez haha :D sonu çok güzel bitti ginsan baş kahraman benim benim dediğim olucak dedi ve yeni opening ve ending i görmüş olduk çok hoş bir sondu yeni bir karakter geliyor vaaayy çok merak ettim 2. sezonu.. :(

3. açılış şarkısı çok güzel bence redballoon çok iyi bir grupmuş ya :D kapanış şarkılarından birini de o yapmıştı.şarkının adı Giniro no Sora

http://www.youtube.com/watch?v=GU3ezjBpxiM

forumda kmiler gintama izliyor acaba sayı çok az sanırım burdan yine söylüyorum çok çok tavsiye ederim ... :)

51. bölüme gelmiş bulunmaktayım 1. sezon bitti :D

hijikatanın yemek şovu fikri harikaydı yemek sadece mayonez haha :D sonu çok güzel bitti ginsan baş kahraman benim benim dediğim olucak dedi ve yeni opening ve ending i görmüş olduk çok hoş bir sondu yeni bir karakter geliyor vaaayy çok merak ettim 2. sezonu.. :(

3. açılış şarkısı çok güzel bence redballoon çok iyi bir grupmuş ya :D kapanış şarkılarından birini de o yapmıştı.şarkının adı Giniro no Sora

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=GU3ezjBpxiM

forumda kmiler gintama izliyor acaba sayı çok az sanırım burdan yine söylüyorum çok çok tavsiye ederim ... :)

ewt ya bölüde çok güzeldi ve openinglerini çok seviyon gintamanın

:D 51. bölümdeki gintokinin ben kıvırcık aktarıcısı mıyım dediği sahnede koptum haha :D

gintama bölümüne diğer gintamacıları bekliyoruz izleyenler izletsin izlemeyenler izlesin ne diyelim artık :Dgerçekten de ilk bölümleri sıkıcı gelebilir ben başka bir seriyle arada izliyordum seri bitince şuan sadece gintamayı izliyorum ilerki kısımlara geldikçe komikleşiyor not düşelim bunu da :D

benizakura bölümlerini bitirmiş bulunmaktayım inanın bana samuray x te bile bu kadar çekişmeli bir dövüş görmemiş ve heyecanlanmamıştım :D gintama farklı bir boyuta geçti :D ama bitti bu gölümler normal gintama bölümlerine geçiş oldu bakalım neler olucak ilerleyen bölümlerde...

Resmi ekleyen

gintokinin yeni kılıcı hayırlı olsun :D acayip yakıştı gümüş samurayıma...