Jump to content

Gintama

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu konu olmazsa forum da olmaz!!!!

Sadaharu ve Elizabeth forevaaaaaaaa yehuu :D

evet :D ay çok hoşuuma gitti ya o sahne :D :D umarım öldürür bir gün elizabethle sadaharu ohh :D

51. bölüme gelmiş bulunmaktayım 1. sezon bitti :D

hijikatanın yemek şovu fikri harikaydı yemek sadece mayonez haha :D sonu çok güzel bitti ginsan baş kahraman benim benim dediğim olucak dedi ve yeni opening ve ending i görmüş olduk çok hoş bir sondu yeni bir karakter geliyor vaaayy çok merak ettim 2. sezonu.. :(

3. açılış şarkısı çok güzel bence redballoon çok iyi bir grupmuş ya :D kapanış şarkılarından birini de o yapmıştı.şarkının adı Giniro no Sora

http://www.youtube.com/watch?v=GU3ezjBpxiM

forumda kmiler gintama izliyor acaba sayı çok az sanırım burdan yine söylüyorum çok çok tavsiye ederim ... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

51. bölüme gelmiş bulunmaktayım 1. sezon bitti :D

hijikatanın yemek şovu fikri harikaydı yemek sadece mayonez haha :D sonu çok güzel bitti ginsan baş kahraman benim benim dediğim olucak dedi ve yeni opening ve ending i görmüş olduk çok hoş bir sondu yeni bir karakter geliyor vaaayy çok merak ettim 2. sezonu.. :(

3. açılış şarkısı çok güzel bence redballoon çok iyi bir grupmuş ya :D kapanış şarkılarından birini de o yapmıştı.şarkının adı Giniro no Sora

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=GU3ezjBpxiM

forumda kmiler gintama izliyor acaba sayı çok az sanırım burdan yine söylüyorum çok çok tavsiye ederim ... :)

ewt ya bölüde çok güzeldi ve openinglerini çok seviyon gintamanın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D 51. bölümdeki gintokinin ben kıvırcık aktarıcısı mıyım dediği sahnede koptum haha :D

gintama bölümüne diğer gintamacıları bekliyoruz izleyenler izletsin izlemeyenler izlesin ne diyelim artık :Dgerçekten de ilk bölümleri sıkıcı gelebilir ben başka bir seriyle arada izliyordum seri bitince şuan sadece gintamayı izliyorum ilerki kısımlara geldikçe komikleşiyor not düşelim bunu da :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benizakura bölümlerini bitirmiş bulunmaktayım inanın bana samuray x te bile bu kadar çekişmeli bir dövüş görmemiş ve heyecanlanmamıştım :D gintama farklı bir boyuta geçti :D ama bitti bu gölümler normal gintama bölümlerine geçiş oldu bakalım neler olucak ilerleyen bölümlerde...

Resmi ekleyen

gintokinin yeni kılıcı hayırlı olsun :D acayip yakıştı gümüş samurayıma...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.