Jump to content

Gintama

Önerilen İletiler

Aynen öyle. Yaşadığım yeri sevmiyorum.. Birtek anılarım var diye seviyorum ama.. Yani okulu da seviyorum gerçi, çevremi seviyorum ama şuan okuldakilerle çok da yakın değilim. ::) Gerek yok yani dediğin gibi, eskiler yetiyor yakınlık açısından. :P Herkesle de sıkı fıkı olunmaz. Şahsen benim, maşallah, 10 yıllık arkadaşlarım var hala görüştüğüm. Onlarla büyüdüm ben, ailemden daha yakınlar diyebilirim. :-X Aşk yaşayacak biri de yok zaten. Anime ile geçiriyoruz zamanı işte.. Boş şeyler yerine.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu konu olmazsa forum da olmaz!!!!

Sadaharu ve Elizabeth forevaaaaaaaa yehuu :D

evet :D ay çok hoşuuma gitti ya o sahne :D :D umarım öldürür bir gün elizabethle sadaharu ohh :D

Aynen öyle. Yaşadığım yeri sevmiyorum.. Birtek anılarım var diye seviyorum ama.. Yani okulu da seviyorum gerçi, çevremi seviyorum ama şuan okuldakilerle çok da yakın değilim. ::) Gerek yok yani dediğin gibi, eskiler yetiyor yakınlık açısından. :P Herkesle de sıkı fıkı olunmaz. Şahsen benim, maşallah, 10 yıllık arkadaşlarım var hala görüştüğüm. Onlarla büyüdüm ben, ailemden daha yakınlar diyebilirim. :-X Aşk yaşayacak biri de yok zaten. Anime ile geçiriyoruz zamanı işte.. Boş şeyler yerine.

Doğru kanka :D Ama bende zaten çok animeye kapanık biri değilim daha demin arkadaşlarla takılıyorum daha yeni eve geldim :D Şimdide anime izlicem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.