Jump to content

Ebeveynlerinize Tavsiye Ettiğiniz Animeler Listesi-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

Ebeveynlerinize İzletmek İstediğiniz/Tavsiye ettiğiniz Animeler-Charapedia Anketi Yayınlandı!

Çoğu anne-baba çocuğunun anime izlemesini anlamaz,garip bulur.Hatta genelde izlerken küçümser tavırla ekrana bakıp "bu ney yav" gibi söylenmeler de olur.Ardından suratımıza acıyarak bakarlar bizde de anlamsız bir sırıtma...Neyse konuya dönelim.Charapedia bu kez izletmek istenilen animeleri kullanıcılarına sormuş.(10000 oy klasik zaten.Katılımcıların %51'i erkek,%49'u bayan)İşte sonuçlar:

20) Fate Serileri

19) Haikyuu!!

18) Durarara!!

17) Sword Art Online

16) Steins; Gate

15) Full Metal Alchemist

14) My Teen Romantic Comedy SNAFU

13) Hyouka

12) Tokyo Ghoul

11) Natsume’s Book of Friends

10) Code Geass: Lelouch of the Rebellion

9) Kuroko’s Basketball

8) Psycho-Pass

7) One Piece

6) Madoka Magica

5)Shigatsu wa Kimi no Uso

4) Angel Beats

3) Gintama

gintama-shinyaku-benizakura-hen.jpg

2) Clannad

ti36RD2.png

1) AnoHana

ano_hana___the_gang_by_saber_cow-d4yytmd

//Şahsen Gintama'yı aileme izletebileceğimi hiç sanmıyorum,birkaç kez yanlarında izleyince anladım:) saçma bir sahne çıkma endişesinin verdiği gerginlik hiç bir yerde yok deneyebilirsiniz :D Peki sizin izletmek istediğiniz ve ya kesinlikle izletmeyeceğiniz animeler neler?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anneme Gintama izletsem şu adam saçlarını kesmiyor mu der :|

AnoHana cidden olur. Ama Gintama 3.lüğe nasıl oturmuş ya? Hayır sırf o Neon Armstrong Cyclone Armstrong Cannon için bile dayak yerim ben be!

Listede olmayan animeler açısından hiç düşünmedim ama aklıma geldi. Donten ni Warau kesinlikle izletilebilir. Tam kardeşlik bağı falan olması bakımından. Gin no Saji de izletilebilir. Hatta babam zevk

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.