Jump to content

Ebeveynlerinize Tavsiye Ettiğiniz Animeler Listesi-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

Listede olmayan animeler açısından hiç düşünmedim ama aklıma geldi. Donten ni Warau kesinlikle izletilebilir. Tam kardeşlik bağı falan olması bakımından. Gin no Saji de izletilebilir. Hatta babam zevkle izler. Babam deyince, zevkle izleyeceği animelerin başında Tsuritama gelir herhalde. Gerçi olaylar balık tutmaktan biraz uçuyor ama sever ya. Barakamon izletilebilir ki bunu da annemin zevkle izleyeceğine eminim. Romantik animeleri babam değilde annem izler ondan Lovely Complex'i seveceğini düşünüyorum. Isshukan Friends'de bu listede yer alır. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anneme Gintama izletsem şu adam saçlarını kesmiyor mu der :|

AnoHana cidden olur. Ama Gintama 3.lüğe nasıl oturmuş ya? Hayır sırf o Neon Armstrong Cyclone Armstrong Cannon için bile dayak yerim ben be!

Listede olmayan animeler açısından hiç düşünmedim ama aklıma geldi. Donten ni Warau kesinlikle izletilebilir. Tam kardeşlik bağı falan olması bakımından. Gin no Saji de izletilebilir. Hatta babam zevk

Babama Fullmetal Alchemist Brotherhood'un ilk 3 bölümünü zorla izlettim, ''Çok şiddet var bunda senin neden böyle olduğun belli oldu kapa izleme şunları.'' dedi. Ondan sonra Gintama izlerken geldi biraz izledi ve yorum yapmadan gitti (iyi ki öyle bi sahne yoktu da).

Bence Gin no Saji, Barakamon vb animeler aile ile izlenebilir, dramdan ve aksiyondan biraz uzak durmak en iyisi. 

Ama sonuç olarak ebeveyininize anime falan izlettirmeyin bence, o fikir çoğu bireyde asla değişmeyecek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Gin no Saji yi babam ve anneme zorla izletmiştim tabi yanımızda biri 9 diğeri 16 yaşında olan 2 yiğenim olmasaydı izlemezlerdi o ayrı  :P Bu arada yılbaşı gecesiydi  :D Babamın böyle topraktı, ekimdi, hayvancılıktı falan ilgisi olduğundan dikkatine çekmedi değil ama, ne konuştukları dili anlıyorum bağırtı gibi geliyor nede yazılanları okuyabiliyorum küçücük ve hızlı diye ilk bölüm sonrası horlamalar eşliğinde bizi terk edip gitti  <_< Annem yumurta sahnesinde bir koptu bir daha bağlayamadık  :ph34r: Türkçe seslendirme olsa oturup ailecenek izleriz (ailem çizgi diyarında olan her şeyi sever birde tatlıya düşkünüzdür ama konumuz o değil ) ama alt yazılı olunca bizimkiler yanaşmıyor  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi one piece i izletirim belki bide kuroko no basket :D

Gin no Saji yi babam ve anneme zorla izletmiştim tabi yanımızda biri 9 diğeri 16 yaşında olan 2 yiğenim olmasaydı izlemezlerdi o ayrı   :P Bu arada yılbaşı gecesiydi   :D Babamın böyle topraktı, ekimdi, hayvancılıktı falan ilgisi olduğundan dikkatine çekmedi değil ama, ne konuştukları dili anlıyorum bağırtı gibi geliyor nede yazılanları okuyabiliyorum küçücük ve hızlı diye ilk bölüm sonrası horlamalar eşliğinde bizi terk edip gitti   <_< Annem yumurta sahnesinde bir koptu bir daha bağlayamadık   :ph34r: Türkçe seslendirme olsa oturup ailecenek izleriz (ailem çizgi diyarında olan her şeyi sever birde tatlıya düşkünüzdür ama konumuz o değil ) ama alt yazılı olunca bizimkiler yanaşmıyor   <_<

türkçe dublaj olsa ah :D altyazı okumayı sevmeyen çok ya malesef bizler alışığız ama onlar hep dublajlı izliyolar
bide bu türk dizilerinden ne anlıyolarsa bu animeler daha iyi türk dizilerinden :D
anime izlemek empati gerektirir bu yüzden genellikle animeyi benzer insanlar izler bence  :good-job-onion-head-emoticon:

NARUTO ve saiunkoku monogatari de listede olabilirmiş bence

tokyo ghoul fln annemle veya babamla izleyebileceğimi düşünemiyorum , o tarz anieleri gördükten sonra anime izlemene karşı çıkabilirler

türkler acıklı ağlamaklı dram yada komedi seviyo One piece en uygunu ama benbile anlamadım ilk izlediğimde başlangıç mangadaki gibi olsa daha çok izleyeni olur :D
naruto hayat öyküsü gibi severler
Karşınızdaki kişinin ne tür film sevdiğine göre seçmenizi öneririm  :hell-yes-onion-head-emoticon:
bi daha düşündüm başlangıç naruto ile olursa dramı bi yüklersek sonra belki atmosfere girerler denmek güzel olur ama ben denemem risk var ama değebilir  :cheer3-onion-head-emoticon:

Düzenlenme: MetroFM tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu listeye bakarak söyleyebileceğim iki seri Code Geass: Lelouch of the Rebellion ve FMAB'dir. Steins Gate gibi muhteşem ötesi bir seriyi de izletmek isterdim ama jeton düşmez bizimkilerin SAO'yu çocukca bulabilirler yetişkinler için daha büyük kitlelere hitap etmek gerek

Gintama harbi izletilmez ordan belaltı espriyi vurdun mu topla birlikte içeri giren kaleci gibi olursun :D :D Gintama Japonyada Kral olmuş ya adamlar harbi izleniyor çoğu ankette hep üst sıralardalar benim de en sevdiğim serilerden birisi :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.