Jump to content

( 24 / 24 ) Magic Kaito 1412

KuramaUN

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Resmi ekleyen

Anime Adı : Magic Kaito 1412

Anime Türü : Macera, Komedi, Romantik, Shounen

Bölüm Sayısı : 24 / 24

Yapım Yılı : 2014

Çevirmen : Gamze "Laetitia" Deniz

Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)

Özet; Babası genellikle ortalıkla görünmeyen Kaito Kuroba sıradan genç bir öğrencidir. Babası nedeni bilinmeyen bir sebepten öldüğü zaman, babasının gizli kimliğinin “Uluslararası Suçlu 1412: Hayalet Hırsız” olarak da bilinen meşhur uluslararası bir suçlu olduğunu ve belirli bir kuyruklu yıldızı (“Volley Kuyruklu Yıldızı”nı) geçerken göz yaşı döktüğü söylenilen, ölümsüzlüğü barındıran “Pandora Taşı”nı gizli bir örgütün bulmasına yardım etmeyi reddettiği için onlar tarafından öldürüldüğünü öğrenir. Kaito örgütün ölümsüzlüğü elde etmesini engelleyeceğine dair yemin eder, ve taşı aramaya başladığında babasının kimliğine bürünür. Taş hakkında bildiği şeyler ise, dolunay ışığının altında kırmızı renkte parladığı ve bir çifte taş, büyük bir taşın içinde başka bir taşın daha saklı bir biçimde, olduğudur. Bu bilgilere göre taşın diğerlerine oranla daha büyük ayrıca tuhaf bir hikayesi olması ve ay ışığını hiç görmeyen bir yerde olması gerekiyordur. Bu yüzden Kaito çok iyi korunmuş yerlerdeki tuhaf hikayeleri olan eşsiz taşları bulup çalar ve bir sonraki dolunaydan hemen sonra geri götürür.

Klasör Linki

This is the hidden content, please

Resmi ekleyen
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Magic Kaito 1412 Anime Türü : Macera, Komedi, Romantik, Shounen Bölüm Sayısı : 24 / 24 Yapım Yılı : 2014 Çevirmen : Gamze "Laetitia" Deniz Düzenleme : Sine Güneş (

1-2-3. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler... :)

Sine ellerinize sağlık, birde Rin, eskiden benim yaptığım görevi yerine getirdiğin için sanada teşekkürler ( eskiden her mesaja cevap yazardım da :D )

Beklediğim serilerden biriydi, alınmasına sevindim :) Kolay gelsin...

Konusuna bakınca seinen sandım ama shounen'miş, sürükleyici ise iyidir. Kolay gelsin ;)

Güncelken izlediğim bir seriydi. Ben beğenmiştim. Bu arada Kaito, Dedektif Conan'ın yakalayamadığı tek suçlu olur :D

Kolay gelsin çevirilerde :fl:

Çok Teşekkürler ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.