Jump to content

Anime izleyemediğiniz...???

jans09

Önerilen İletiler

1 ay boyunca izlememiştim en son. Ya şöyle bir huyum var, iki şeyi aynı anda yürütemiyorum. Yani anime izliyorsam yabancı diziyi aynı anda takip edemiyorum, neden böyleyim bilmiyorum açıkçası. Sanırım anime izlerken aldığım tadı diğerinde bulamıyorum, ya da yabancı dizi izlerken ondan aldığım tadı 'sadece o an' animede bulamıyorum. Ama aynı anda 2-3 animeyi takip edebilirim, yabancı dizi için de aynı şey geçerli. Huy edindim bunu sanırım :D

Çok saçma biliyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Jans09 sana teşekkür ediyorum.sayende kiseijuuyu izleyen oldum.anime izlemeye li.aslında kendime anime günleri koydum.pazar sevdiklerimin hepsine bakarım.haftada 1 gün pazar hariç seri uzun animelere

Takip ettiğim 3-5 güncel var, haftada en fazla 5bölüm modundaydım ben 7aydır -.- Taaa ki ramazanın başlangıcıyla, ilk gece sahura kadar 3bölüm sahurdan sonra 3bölüm Fate/Zero izledim ve bu uzun araya

Sanırım 3 ay oldu :( ama şimdi yalan olmasın dün arkadaşımda 2 bölümcük anie izledim -_- o da bişey  :frozen-onion-head-emoticon:

Yaz tatilinde memlekette internet yoktu yaklaşık 4-5 hafta izleyemedim :depressed1-onion-head-emoticon:  İstanbula dönünce artık dedim. Döndük sonra yaz tatili uzadı gene gittik memlekete ama bu sefer önlem aldım gitmeden kotayı döve döve 4-5 tane anime serisi yükledim  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2014-2015 eğitim ve öğretim yılında MAALESEF YGS-LYS illetiyle boğuştuğum için bir yıldan uzun bir süre ara vermek zorunda kalmıştım....

Gerçi şimdi de üniversteden dolayı rahatça seyredemiyorum. o eski avare günlerim gözümde tütüyor!!!! :desperate2-onion-head-emoticon:  :dying-onion-head-emoticon:  :wait-onion-head-emoticon:  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sürekli izlediğin bir anime olunca o durum olmuyo yani her hafta yeni bölümü çıkan ama bitmeyen eğer öyle varsa ve bittiyse aynı durum olabilir bazen ama güncelde olup izlediğim bir anime olduğu için rahat devam edebiliyorum izlemeye tabi onun dışında da bir sürü anime izliyorum ama önemli olan sevdiğin tarzda bulup izleyebilmen tam tersi olursa izlemek istemezsin bu nedenle anime dizisi izleyemiyo olabilirsin ama tabi durum farklı da olabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.