Jump to content

Anime izleyemediğiniz...???

jans09

Önerilen İletiler

Jans09 sana teşekkür ediyorum.sayende kiseijuuyu izleyen oldum.anime izlemeye li.aslında kendime anime günleri koydum.pazar sevdiklerimin hepsine bakarım.haftada 1 gün pazar hariç seri uzun animelere bakarim mesela one piece naruto bleach fairy tail

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Jans09 sana teşekkür ediyorum.sayende kiseijuuyu izleyen oldum.anime izlemeye li.aslında kendime anime günleri koydum.pazar sevdiklerimin hepsine bakarım.haftada 1 gün pazar hariç seri uzun animelere

Takip ettiğim 3-5 güncel var, haftada en fazla 5bölüm modundaydım ben 7aydır -.- Taaa ki ramazanın başlangıcıyla, ilk gece sahura kadar 3bölüm sahurdan sonra 3bölüm Fate/Zero izledim ve bu uzun araya

Sanırım 3 ay oldu :( ama şimdi yalan olmasın dün arkadaşımda 2 bölümcük anie izledim -_- o da bişey  :frozen-onion-head-emoticon:

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 sene sonra...

Benim de anime izleyemediğim dönemler oluyor bir kere 2 yıllığına ara verdim lisedeydim o süreçte ağırlıklı olarak yabancı dizi izlerdim.:lonely-onion-head-emoticon:

Sonra üniversitesi de haftalık ve aylık olarak zaman zaman ara vermişliğim de oldu ama nedeni anime izlemek istememek değil de daha çok sevdiğim animenin tüm bölümlerinin yüklenmesini beklemek içindi. Şu aralar bir iki günde hepsini izleyip bitirebileceğim şekilde animeler izliyorum. :victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.