Jump to content

ben burayı unutmuşum

Snefru

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şimdi hoş geldin desek ve 2 yıl sonra görüp hoş buldum desen çok ilginç olur :D Hoş geldin bu arada :D

Hos geldin ^-^ Ayrica "de" baglaci ayri yazilir.

öncelikle karşılayan herkese teşekkür ediyorum hoş bulduk arkadaşlar  :)

Başlıklar küçük harfle mi başlar, ayrıca cümlelerede küçük harf ile başlanmaz.

uyarı için teşekkürler, imla kurallarına uyarım aslında ama büyük harf kullanmayı pek sevmiyorum. eğer forumda illa büyük harf kullanma zorunluluğu varsa uyarım tabiki, acemiliğime ver.

Hos geldin ^-^
Ayrica "de" baglaci ayri yazilir.

hoş bulduk. hangi bağlaç olan 'de'yi bitişik yazmışım göremedim hala kusura bakma, söylersen neresi olduğunu sevinirim  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öncelikle karşılayan herkese teşekkür ediyorum hoş bulduk arkadaşlar  :)

uyarı için teşekkürler, imla kurallarına uyarım aslında ama büyük harf kullanmayı pek sevmiyorum. eğer forumda illa büyük harf kullanma zorunluluğu varsa uyarım tabiki, acemiliğime ver.

hoş bulduk. hangi bağlaç olan 'de'yi bitişik yazmışım göremedim hala kusura bakma, söylersen neresi olduğunu sevinirim  :rolleyes:

Senden bahsetmemiştim aslında :D Tekrardan hoş geldin, eski üyeler gelince seviniyorum çok. ^w^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tekrar hoş bulduk teşekkür ederim  ^_^

Senden bahsetmemiştim aslında :D Tekrardan hoş geldin, eski üyeler gelince seviniyorum çok. ^w^

tamam kusura bakma yanlış anlamışım. ben de geri dönmemden mutluyum da konu açamamak kötü oluyor, nanatsu no taizai'nin konusu açılmamış galiba forumda onu açmayı planlamıştım  :unsure:

Tekrar hoş geldin :D Vakit geçirmek, sohbet etmek istersen bloguma beklerim, istediğin bir anime şarkısını da çeviririm ;D Buralar eğlencelidir, burayı bir daha bırakmamanı öneririm :D

tamam bloguna göz atacağım. bir de japonca biliyorsun sanırım tebrik ederim ben de öğrenmeyi çok isterdim  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.