Jump to content

Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 237
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba tekrardan :D Guilty Crown'un daha önce "Krone" adlı parçasını çalmıştım, yine  Guilty Crown'dan bir parça çalmak istediğim için bu seçtim :) Umarım beğenirsiniz...    

Öncelikle hepinize Merhaba ^_^ İlk çalışmam Fairy Tail Main Theme den sonra sizlere anime dışı bir şey yapacağımı söylemiştim :D Anime parçasıyla karşınıza çıkmayı çok isterdim ama değişiklik yapmak i

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba :D Yine ben ve yine bir Anime müziğiyle karşınızdayım :) Belki beni daha önceden sahnede çaldığım Fairy Tail Main Theme parçasından tanıyanlarınız olabilir. Fakat

Posted Images

• 4 hafta sonra...

Merhaba, öncelikle böyle bir oluşuma imza attığın için teşekkür ederim. Çok hoş çalmışsın :)

Biraz eleştirel olacak ama müzik dinamikleri ve tempoları değişik varyasyonlar altında kullanırsan duygularını çok daha güzel bir şekilde hissettirebileceğini düşünüyorum. :)

Tekrar teşekkürler resitallerin için :)

Takipteyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık senin yerinde ben olmak isterdim bizim müzik hocamızda her ne kadar otaku olsada böyle bir şeye hayatta izin vermezdi kesinlikle en güzel şekilde türkiyeye krone u temsil etmişsin aslına bakılırsa okadar gc fanı değilim ama 3. İzlediğim animeydi olmasına rağmen. Ama yinede krone un ne kadar güzel bir parça olduğunu o cahil ve çaylak ben bile anlayabilmiştim. Seni tebrik ediyorum çalışmalarının devamını diliyorum. Belki de senin sayende o salondan biri şu an otaku olmuştur DDDD neyse tekrar ve tekrar ellerine sağlık tebrik edetim seni

Her şey oke de animeci deme yaa noolur mümkünse abzürt kaçıyo otaku fln de basit bi tavsiye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.