Jump to content

Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 237
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba tekrardan :D Guilty Crown'un daha önce "Krone" adlı parçasını çalmıştım, yine  Guilty Crown'dan bir parça çalmak istediğim için bu seçtim :) Umarım beğenirsiniz...    

Öncelikle hepinize Merhaba ^_^ İlk çalışmam Fairy Tail Main Theme den sonra sizlere anime dışı bir şey yapacağımı söylemiştim :D Anime parçasıyla karşınıza çıkmayı çok isterdim ama değişiklik yapmak i

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba :D Yine ben ve yine bir Anime müziğiyle karşınızdayım :) Belki beni daha önceden sahnede çaldığım Fairy Tail Main Theme parçasından tanıyanlarınız olabilir. Fakat

Posted Images

gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık... azıcık heyecanlanmışsın gibi ama onu da ilk kez bi topluluk önüne çalmana bağlıyorum ve çok normal bişey zaten okadar da belli olmuyo. 

istediğin şarkı varsa listeme eklerim demişsin  :D benim evde piyano var ama çalmayı pek bilmediğimden çalamadığım 1-2 şarkı var malesef. onları senin gibi birinden dinlemeyi çok isterim  :) söyliyeceğim iki şarkının da youtube da cover şekli de bulunuyo yani eğer en küçük *bu şarkı piyanoya uymaz abi* endişen varsa giderirsin diye düşünüyorum çünkü ikisi de gerçekten piyano da güzel duran parçalardan  :wub:  neyse lafı çok uzattım sana *istek parça* şeklinde buraya yazıcam :rolleyes: ama dikkate almayıp çalmaya da bilirsin yani sağlık olsun artık  <_<

ikisi de bildiğim kadarıyla çok zor olan parçalar ama kesinlikle yaparsın diye düşünüyorum  :D

1- Tokyo Ghoul;

orjinal şarkı; http://www.youtube.com/watch?v=rkL3inS9vcI

piyano cover şekli; 

2- Noragami;

orjinal şarkı; http://www.youtube.com/watch?v=ZvZdcywRphM

piayno cover şekli; http://www.youtube.com/watch?v=pNNHpmKz3Z

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim :D şey yukarıda da yazdım daha 1,5 yıldır çalıyorum tabiki kendimi 1,5 yıl içinde çok geliştirdim ama galiba şuan bunları çalabilecek kadar geliştiğimi düşünmüyorum ._. :D yani hemen çalamam belki 4-5 ay sonra :S ama her zaman aklımda tutacağım ve sizde beni unutmazsanız bu parçaları çalıp size göstermek isterim ^_^ :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eline sağlık arkadaş.. daha niceleri şerefine ok.ru, face, tumblr de paylaştım.. sen çal biz dinleyelim ve paylaşalım :)

çok teşekkür ederim ^^ şey... acaba videoyu hangi sayfada paylaştınız yani paylaştığınız yerlerin linkini yollayabilir misiniz ^^" çünkü forumdan mı sizin paylaşımınızdan mı anlamadım ama en son baktığımda videoyu 3.000 kişi izlemişti şimdi 4.400  bu bana çok büyük bir süpriz oldu o_O

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tebrikler, çok hoşuma gitti doğrusu. Piyano çalmayı öğrenmek isteyip de bir türlü eline bir dijital piyano geçiremeyen biri olarak imrenek izledim. Bazı yerlerde kendin mi kattın bilmiyorum, mesela 2:36, farklılıklar vardı. Başarılarının devamını dilerim. Beğendim, paylaştım, herkes görsün :)

Çok teşekkür ederim ^_^ Ben ekledim demeyi çok isterdim ama notalarda öyle ^_^" birde belki sizin paylaşımınızdandır yukarıda diğer bir arkadaşa söyledim. bir anda 3.000 den 4.400 e çıktı siz nerede paylaştınız ? :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de çalıyorum bunu (Y) yalnız videoda pek net duyulmuyor sesleri

Şey aslında bu söylediğim gibi gösterimden ,normalde öylesine çekilmişti yani koymak gibi bir amacım yoktu sonra neden diğer animecilerin duyması için koymuyorum dedim o yüzden video ses ve görüntü olarak çok iyi değil ^_^" ama bundan sonraki videolarım evde olacağı için ses ve görüntü açısından daha tatmin edici olacak ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel ellerine sağlık fairy tail fanıyımdır beğendim başarılarının devamını diliyorum :)

Çok teşekkür ederim ^^ bende bir FT fanıtım hatta kendimi bilerek izlediğim ilk anime diye bilirim. Bu parça da benim Piyanoya başlama sebebim bu yüzden diğer animecilerinde duymasını istedim :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.