Jump to content

Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım

Önerilen İletiler

Şarkıyı tam hatırlamıyorum ama çok güzel çalmışsın. Başarılarının devamını dilerim :)

Çook beğendim yine *-* bi kere daha fairy tailin müzikleri ne kadar mükemmel dedim ^^

Süpersin  :good-job-onion-head-emoticon:

harika çalıyorsun anime müziklerini piano olarak çalmayı devam ettirmen dileğiyle 

bu anime parçaları her zaman piyanoyla daha keyifli ^^ çok güzel olmuş :)

whuu süper istemiştik geldi :3

Piyano bi başka oluyor  ^_^

Hepinize Çok Teşekkür Ederim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 237
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba tekrardan :D Guilty Crown'un daha önce "Krone" adlı parçasını çalmıştım, yine  Guilty Crown'dan bir parça çalmak istediğim için bu seçtim :) Umarım beğenirsiniz...    

Öncelikle hepinize Merhaba ^_^ İlk çalışmam Fairy Tail Main Theme den sonra sizlere anime dışı bir şey yapacağımı söylemiştim :D Anime parçasıyla karşınıza çıkmayı çok isterdim ama değişiklik yapmak i

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba :D Yine ben ve yine bir Anime müziğiyle karşınızdayım :) Belki beni daha önceden sahnede çaldığım Fairy Tail Main Theme parçasından tanıyanlarınız olabilir. Fakat

Posted Images

sen güzel çalıyorsun da parça güzel değil .Ben anime müziği severim piyano tarzında da dinlerim çaldığımda olmuştur 5-6 tane piyanoda ama bir yerden sonra o çaldığım bana zevk vermiyor , zevk alamıyorum çünkü hep aynı tekrar ediyorlar genelde ve beni bayıyor.Klasik müzik daha güzeldir ama pek tanıştığım animeci kitlede klasik müzik dinleyen kimse tanımıyorum.Emin olun ne kadar anime forumu da olsa bu parçayı piyanoda dinlemeyi sevenler klasik müziğe aşık olurlar diye düşünüyorum.

Klasik müziğe güzel bir örnek(bu aralar çamaya çalışıyorum):http://youtu.be/49KBYCja2tM

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba :) Dostum, Hem animenin ost müziği güzel hemde çalış şeklin güzel. Gerçekten beğendim. Piano en sevdiğim müzik aletidir ama ne yazık ki öğrenebilecek durumda değilim :D neyse eğer parça ararsan biraz kolay ama tsunaida-kiss wo (D-Gray man animesinde ki 14.song :D direk sen D-Gray man 14.song yaz çıkan sakin bir müzik var başlangıcı Soshi tee mo wo yaba memurili suitta böle bişi :D ) Başarılarının devamını dilerim güzel kardeşim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.