Jump to content

Attack On Titan Live-Action 3D Manevra Mekanizmalı Uzun Tanıtımı Yayınlandı!

hunkokefendi

Önerilen İletiler

Attack On Titan Live-Action Uzun Tanıtımı Yayınlandı!

Attack-On-Titan-1.jpg

Hajime Isayama’nın Attack On Titan mangasından uyarlanan live-action yapımın resmi internet sayfası, birkaç saat önce Attack On Titan live-action filmi için uzun bir tanıtım filmi yayınladı. Yayınlanan tanıtımda, insanların devler ile savaşırken kullandığı 3D Manevra Mekanizmalarının da ilk kez kullanılırken gösterildiğini belirtelim ve lafı fazla uzatmadan bu muhteşem tanıtım videosu ile sizleri başbaşa bırakalım.

Ayrıca hazırlanan iki muhteşem film, 4D seçeneği ile izlenebilecek ilk Japon yapımları da olacak. 4DX ve MX4D teknolojileri kullanılarak hareketli koltuklara sahip olan sinema salonlarında, filmde yer alan hareketler ve etkiler ile koltuklar senkronize edilerek, izleyicilerin etkileyici ve sürükleyici bir deneyim yaşamaları sağlanacak !

Alıntı : hunkokefendi.com

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yapmasınlar su işi cidden :D full mikasa üzerine oynamışlar ayrıca filmde :D Bu arada benmı yanlış gordum eren mıkasayımı öpüyor sonlara doğru :D

Her işi ustadi yapmalı animeyi japonlar iyi yapıyor onlar yapsın filmide hoolywooda bıraksın :D

birini öpüyo ama çok hızlı geçti göremedim

ayrıca gayet güzel olmuş benim beklentimi karşılar gibi sadece o mekanizmanın kullanım görüntüleri baya kötü olmuş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

birini öpüyo ama çok hızlı geçti göremedim

ayrıca gayet güzel olmuş benim beklentimi karşılar gibi sadece o mekanizmanın kullanım görüntüleri baya kötü olmuş

Bütün olay orda zaten :D en çok oranın üzerinde durmaları lazımdı bakalım Türkiyede gösterime  girer inşallahda izleriz :D

Bekliyordum uzun zamandır filmini

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben hala o devleri nasıl yapabildiklerine şaşırıyorum o ne öyle ya. Ayrıca Mikasa ile Eren'in öpüşmesini koymasalardı bari trailer'a öyle birşey olcaksa romantik kısımları vs. Gibi şeyler koysalardı iyi olurdu Mikasa ile Eren'in öpüştünü görünce filmi izlemenin tadı kalmaz ki ama savaş sahneleri için belki izlenilebilinir. O da bi ihtimal

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.