Jump to content

Anime / Manga / Manhwa ve Noveller de rastladığımız ileriye dönük ip uçları -SPOİLER- içerebilir-

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Selam forumdaşlar  ^_^  

Geçen Kuroko no Basket 3.sezona başlayım dedim, izlerken Akashi nin sen artık gölge değilsin fazla göze çarpar oldun cümlesini okuyunca beynimin yol çalışması olan damarları genleşti, kan pompalamaya başladı ve bir ışık süzmesi eşliğinde 2. sezona Aomine nin Tetsu ya şut atmayı öğretirken aklından geçen bir düşünceye doğru ışınlandım

Tetsu nun için de ki yeteneği bulan Akashi ydi neden aklına bu yöntem gelmedi gibisinden  bir şeydi sanırım

o zaman pek üstünde durmamıştım ama yeni sezonu izleyince farkındalığım üst seviyeye çıktı, aynı şey Bleach için de olmuştu şinigami rozetinin ilerleyen bölümler de Fullbring arcı için ne kadar kolay bir geçiş zemini hazırladığını hatırladım.

Sizin de böyle aklınıza gelen, gözünüze takılan yerler varsa bu başlık altında paylaşalım istiyorum, özelikle rica ediyorum henüz bahsi geçen serileri izlememişler için SPOİLER butonunu kullanalım ve mümkünse tahminlere değil kesin sonuçları alalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fate Stay Night:

Şimdi UBW'nin başlarında Rin Archer'a hangi kahraman ruha sahip olduğunu soruyordu ancak Archer tam olarak o konuda hafızasının yeteri kadar net olmadığını belirtmişti, şimdi malumunuz Archer'ın kimin kahraman ruhu olduğu belli (zaten eski moviesini izleyenler biliyordu)  orada ipucuyu yakaladım ki devamında Shiro'nun kılıç tasarlamasıyla artık tüm foya ortaya çıkmış oldu zaten 

Mirai Nikki:

İlk bölümün başında böyle dehşet bir sahne vardı karanlığın içinde pörtlek gözlü biri (hmm kim ki acaba : : :lol: bizim Yuno'ya baltayı geçiriyordu sonrasında ''Kurtar beni Amano-kun'' diyordu kanlar içinde, işte burada ipucuyu kaptım bilindiği gibi anime içinde Yuno sürekli 'Yukki' diyordu ben başındaki bu Amano-kun'dan şüphelenmiştim ve düşündüğüm gibi de oldu sonunu oraya bağladılar

Clanned/After Story:

ilk sezonun sonunda hatırlarsanız Nagisa bayağı bir meşakkatin ardından tek kişilik tiyatral bir oyun sergiliyordu adı da 'Nazo no Shoujo Genso Sekai' gibi bir şeydi heralde(tmm biraz salladım kabul ^ ^ ^_^ işte bu koca dünyada yanlız kalan kız ile robot vardı ya o muhabbet...after storynın da birkaç bölümünde ortaya çıkıyorlardı ve anlaşılması güç soyutlukta sözler vardı ancak dikkat edilirse onlar büyük oranda gizemli kızın Ushio'yu robotun ise Tomoya'yı temsil ettiğini gösteriyordu hepsini izledikten sonra tekrar bakarsanız o sahnelere farkedersiniz

yukarı doğru ışık hüzmeleri süzülürken robotun şu şözlerine dikkat : 'bu ışıklar başka biryerde, başka bir dünyada var olan bir şeyi yaratıyor olabilir mi?' bence sonuyla bağlantılı önemli bir ipucu ''ya sonu biraz saçmaydı sanki'' diyen arkadaşlar...get rekt  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ben buna Mahouka Koukou no Rettousei'den Shiba Tatsuya'yı eklemek isterim. İlk bölümde kız kardeşi Miyuki'nin aslında hiç layık olmadığı, E sınıfı bir öğrenci olmasına çıkıştığı sahne mesela (ki bu çok yaşandı). Başlarda insanda "esas eleman bu açılacak illa ki, bir bit yeniği var bu işte" dedirtiyor tabii ama ilerleyen bir iki bölüm içinde büyüler açısından güçsüz ama teori ve makine tasarım konusundaki yeteneklerini görünce "demek buymuş harcandığı nokta" hissi veriyor. Tabi sonradan değişen durumu görünce bir fikir değişikliği daha yaşanıyor... 

İzlemeyenler için ilginç bir anlatım oldu ama spoiler vermemek için derinlemesine olanı biteni de anlatamazdım ya? :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.