Jump to content

Boruto : Naruto The Movie’nin Uzun Tanıtımı Yayınlandı !

hunkokefendi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boruto : Naruto The Movie’nin Uzun Tanıtımı Yayınlandı !   Boruto : Naruto The Movie filminin resmi internet sayfası, 7 Ağustos’ta vizyona girecek olan film için geri sayım sürerken, filmin ilk uz

1:20'de de Baruto'nun taktığı alın bandı sanırım Sasuke'nin eski üstü çizikli olan alın bandı. Sasuke'nin de tek eliyle teknik yapabilmesi çok güzel olmuş. Haber için sağ olun. :)

Gaara'nın saçları :mellow: Yemin ediyorum Okul müsameresine giden öğrenci tipi... Shikamarunun baba versiyonu güzel olmuş ama :D

ben yeni nesil de bu kadar aşırı güç patlamasını biraz ütopik buldum serinin gerçekliğini ,inandırıcılığını silmiş süpürmüş resmen :(

ayrıca ya abi ne dir bu baruto babası onca mücadele verdi neler neler yaptı adam, çocuğun hiç tınladığı yok anca sasuke peşinde dolaşsın naturonun yaptıklarına daha fazla itibar bekliyodum ben beni üzdü açıkçası

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adam Hokage olmuş daha ne olsun. :lol: Ama aslında böyle tüm karakterleri evlendirmelerini ben de beğenmedim bazıları melez olmuş gibi. Kendi klanları içinde evlendirseler daha iyi olurmuş yeni karakterlerle. Mesela Choujinin kızı. O ne ya.. Beklemiyordum o ikisini hiç.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sarada yı sevmiyorum boruto atarlı ergen triplerinde ama olsun gene cool yukarda biri diğer çocuklar çok tipsiz demişti alıntı yapmayı unuttum ama mitsuki çok kawaii değilmi Allah rızası için mavi saçları var yaa

Bide yeni tanıtım süper duruyo harbi diom ama su yeni villian gene mi ootsutsuki lerden tipi öööe duruyodu bi def edemediler su kaguyanın soyunu başlarından

Hoş naruto ve sasuke de kaguya nın soyundan lol zaten sasuke yi sevmiom hatta nefret ediom şimdi iyice emo olmus esden pelerini vardı oda gitmişti biyerde karizma -ki yoktu bana kalsa- varsa bile silmiş süpürmüşler buna karşın naruto hala bizim -naruto yu sevmeyenler üzerine alınmasın- narutomuz hiç değişmiyo da bende himawari yi görmek istiyom artık yaa çok tatlıydı hinatanın çocukluğuyla kıyasladığımda himawari cidden acayip tatlı bişi kalıyo yanında neyse ama bu film de the laat gibi bi yıl ortalıklarda olmassa çatlarım ben en kısa zaöanda izlrriz inşallah

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Boruto Çok Aptal Bence :P Babası Dünyayı Kurtarıyo Çocuk Sasuke'nin peşinden koşuyo harbi aptal :D Oyunu Oynayanlar Bilir Bence Boruto Rasen-chidori yi yapıcak burada :)  Bence Çocuk Sasukeden Olabilşir O ne Öyle Bi Havalar Bi Havalar :D Aynı Sasukenin çocukluğu Ve Evet Sasuke garson kıyafeeti giymiş gibi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Boruto Çok Aptal Bence :P Babası Dünyayı Kurtarıyo Çocuk Sasuke'nin peşinden koşuyo harbi aptal :D Oyunu Oynayanlar Bilir Bence Boruto Rasen-chidori yi yapıcak burada :)  Bence Çocuk Sasukeden Olabilşir O ne Öyle Bi Havalar Bi Havalar :D Aynı Sasukenin çocukluğu Ve Evet Sasuke garson kıyafeeti giymiş gibi :D

O isim, o tek ileti.. Yoksa habere yorum atmak için mi foruma kaydoldunnnn :28:  Şu anda Türk Anime'ye somut olarak katkı yaptım galiba kardeşim sayende :D Nedense ayrı bi mutluyumm :3: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baruto fazla ilgiden şımarmış , zaten babasının gücünün farkında sürekli ona kafa tutuyor başkasından yardım istemesi doğal bizim jiraiya yaşasa o eğitirdi onu ah ah.

Borutonun chidori kullanması hoşuma gitmedi sadece ateş türünden olanlar yapabilir sanıyordum. Garaa adamım naptılar sana ilk sezonda gözünü kan bürümüş çocuk gitmiş yerine helal süt emmiş kamu görevlisi düzenli geliri olan annesinin kız aradığı bir bebe gelmiş. sasuke yine aynı homo ,o çocuğu nasıl yapmış hayret kesin başka bir uchiha çıkmıştır ortaya :D seri boyunca görmedik değil. sasukede rinnegan duruyor ama Naruto finaldeki gücünü kullanamıyor galiba yada kullanmak istemiyor. Umarım güzel olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.