Jump to content

Boruto : Naruto The Movie’nin Uzun Tanıtımı Yayınlandı !

hunkokefendi

Önerilen İletiler

Boruto : Naruto The Movie’nin Uzun Tanıtımı Yayınlandı !

Boruto.jpg

Boruto : Naruto The Movie filminin resmi internet sayfası, 7 Ağustos’ta vizyona girecek olan film için geri sayım sürerken, filmin ilk uzun  tanıtım videosunu yayınladı. Kana-Boon grubunun hazırladığı “Diver” isimli açılış parçası eşliğinde yani nesil Konoha ninjalarına tanık olduğumuz tanıtımda Boruto, takım arkadaşları Sarada ve Mitsuki ile birlikte Chuunin sınavlarına hazırlanırken görülüyor. Görünen o ki grubun hocalığını da Sasuke yapıyor. Ayrıca, Konoha’ya sürpriz bir şekilde saldırı düzenleyecek olan Momoshiki isimli karakter de video ile birlikte ilk kez karşımıza çıkmış oldu. İşte artık teması hemen hemen netleşmiş olan Boruto : Naruto The Movie’nin uzun tanıtımı karşınızda !

https://www.youtube.com/watch?v=Sj4obDjhuvU

Daha önce yayınlanmış olan tüm detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Alıntı : hunkokefendi.com

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boruto : Naruto The Movie’nin Uzun Tanıtımı Yayınlandı !   Boruto : Naruto The Movie filminin resmi internet sayfası, 7 Ağustos’ta vizyona girecek olan film için geri sayım sürerken, filmin ilk uz

1:20'de de Baruto'nun taktığı alın bandı sanırım Sasuke'nin eski üstü çizikli olan alın bandı. Sasuke'nin de tek eliyle teknik yapabilmesi çok güzel olmuş. Haber için sağ olun. :)

Gaara'nın saçları :mellow: Yemin ediyorum Okul müsameresine giden öğrenci tipi... Shikamarunun baba versiyonu güzel olmuş ama :D

• Forum Admin

Shikamarumm baba da olmuş görecekmiydim o günleri  :wub: Nette dolanırken Baruto chidori kullanıyor, yoksa :o şeklinde bir yorum görmüştüm üsteki  yorum da Sasuke nin alın bandı kısmını okuyunca bende yoksa  :o mı dedim  :D Ve evet Gaaramın saçları neden her defasında bu karakterimin bir taraflarını değiştiriyorlar  <_<

Erco daha çok inek yalamış tipi  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasuke Tek Elle Jutsu Yapması Çok Muhteşem Olmuş Dahada Havalı Artık Gücünede Yakıştı "Tek El" Özellikle Video Sonunda Barmen Gibi Giyinmiş Çok Cool lan Saske :D  B) Yeni Nesil Çok Güçlü Olacak Tabii Rakiplerde Boruto Elindeki Çizik Kafa Bandını Saske Kendisi Verdi Galiba Amcası Olarak Çok Seviyor Heralde Yiğeni Borutoyu :)  :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.